• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT pneumatska sijacica za kukuruz

Draza89

Novi član
Tu od
14 Ruj 2013
Poruka
21
Jel neko posjedovao pneumatsku sijacicu IMT, i kakva su vam iskustva?
Cijena im je oko 2000e, polovna naravno. Pa me zanima jel imaju neke velike mane, kada se moze naci relativno mlada sijacica za te pare..
 

slavisa2

Novi član
Tu od
8 Ruj 2011
Poruka
2
ja sam je imao,strasno,bjezi od toga sto dalje :fiery:, dodaj jos malo para i kupi gaspardo i budi gospodin!!!:(clap):
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Kad sam se ja raspitivao rekli su mi da bježim od imt sijacice što dalje. Sad zašto pojma nemam..
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Hvala MilaneZetore ali nesto konkretnije.

Meni solidno izgleda za neku cijenu da bi bila od 1t eu. Nebi trebale biti u lošem stanju pošto takve strojeve koriste manja gospodarstva do 10-15ha sijetve...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Tako da nemogu reći ni da valja ni da nevalja..

Jedino što znam da je to dosta masivna sijačica, teža je od Olt psk. Mislim da ima oko 600kg.
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
Kolega s drugog foruma (falkon) sije sav kukuruz sa IMT pneumatskom.
Najbolje da njega pitaš, aktivan je na fejsu u grupi 'Plodovi zemlje'.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nebi ju preporučio, jer teže je namjestiti skidače sjemena, teško je naći djelove za nju, čovijek 2 sela od mene kupio novu, i nastali prvi problemi nakon posijanih 15 jutara, tako mi je pričao i prodao ju za 14000kuna, otišao u olt i kupio novu psk.....strojeve drži stvarno uredno i sve si sam radi, tako da vjerujem da je neki bezvezni problem, on bi ga riješio....nebi ju preporučio, jer sam ju i sam gledao, na slici samo izgleda dobro, al uživo ko da su je djeca pravila.....
 
Na vrh