• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

INO BECKER sijačice

Tu od
26 Sij 2012
Poruka
150
pozdrav forumasi molio bih za jednu pomoc....
imamo navalu kukuruzne zlatice,i sada bi stavili deponatore za force,imate kakav prijedlog?
konkretno potrebni su mi deponatori za force....:scratch:scratch
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
pozdrav forumasi molio bih za jednu pomoc....
imamo navalu kukuruzne zlatice,i sada bi stavili deponatore za force,imate kakav prijedlog?
konkretno potrebni su mi deponatori za force....:scratch:scratch

mjenjaj kulturu,,najsigurnije,,,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
plodored bude najbolje riješenje jer za tetu zlaticu ako ima kakav insekticid taj je definitivno skup i nepovoljan za okoliš,a znam da je problem kod pojedinaca zbog stočne hrane ali kod nas isto počinje raditi sranja pa sam prošle godine radio plodored na 85% kukuruza i bile su štete nikakve u odnosu na 2010 kada je bilo na mjestima i 20%štete,tako da ti želim da smisle neki stroj da otpuhne tu malu bubu proč od nas:madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh