• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International 745 paljenje

Lucans223

Novi član
Tu od
16 Ruj 2021
Poruka
20
Pozdrav. Ako netko moze reci kako taj traktor mora paliti po zimi... Dali moze bez grijanja...ovo mi prva zima sa njim pa malo je teze upalio... ako netko zna
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ako ima ugrađen grijač koristi ga obavezno pri zimskom jutarnjem paljenju
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Moj 956xl pali bez ikakvih problema sad dok su minusi.
Ako imaš problema sa paljenjem, vjerojatno je do pumpe visokog pritiska.
 

Lucans223

Novi član
Tu od
16 Ruj 2021
Poruka
20
Ima grijac na cijevi kod usisne grane i radi.. Grijao sam ga nekih 40sec i nije htio upaliti... Jest da ga i nije zavrtio bas prebrzo... Budem probao napuniti akumulator pa probam sutra...
 

Francesko

Novi član
Tu od
10 Lip 2021
Poruka
4
Ima grijac na cijevi kod usisne grane i radi.. Grijao sam ga nekih 40sec i nije htio upaliti... Jest da ga i nije zavrtio bas prebrzo... Budem probao napuniti akumulator pa probam sutra...
Jesili riješio problem paljenja
Na ručici za gašenje imaš položaj za hladni start motora
 

Francesko

Novi član
Tu od
10 Lip 2021
Poruka
4
Sajla za gašenje motora ima dva položaja prvi je.predpaljenje hladnog starta motora a drugi (krajnji) položaj za gašenje.
Vidi kad upališ motor pa polagano povlači sajlu za gašenje osjetit ćeš na radu motora koliko treba da je izvučeš
 
Na vrh