• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Interventna potpora u ratarstvu

jd4755

Aktivni član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,154
Kapnuli mi nekakvi novčići na račun i piše pod svrhom uplate ODLUKA VLADE RH,INTERVENTNA POTPORA U RATARSTVU.Da li je netko dobio nešto slično i da li netko zna o čemu se tu radi.Pretpostavljam da se radi o potpori nama pušioničarima na kukuruzu.Po mom izračunu radi se o cca 200kn/ha kukuruza ako se uopće radi o kukuruzima.
edit. izgleda da se ipak radi o subvenciji za plavi dizel samo što to nitko nije znao napisati pa da bude jasno.Ne koristi se plavi dizel samo u ratarstvu.

Gustavo

Aktivni član
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,647
jd4755 kaže:
Kapnuli mi nekakvi novčići na račun i piše pod svrhom uplate ODLUKA VLADE RH,INTERVENTNA POTPORA U RATARSTVU.Da li je netko dobio nešto slično i da li netko zna o čemu se tu radi.Pretpostavljam da se radi o potpori nama pušioničarima na kukuruzu.Po mom izračunu radi se o cca 200kn/ha kukuruza ako se uopće radi o kukuruzima.
Nisam ništa dobio.

code

Aktivni član
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
1,882
Ja sam to isto dobio...
naime to je ono za sto smo predali zahtjev za plavi dizel.

R

rizla 34

Guest
Dajte to malo više o plavom dizelu.Koliko moraš potrošiti,kako se prijavljuje mjesečno ili godišnje?

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
To je bilo sufinaciranje na 5 kn kada je cijena plavog bila preko 5 kn. Posto je sada manja od 5 kn, ovo zaboravi.

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ja bih radje da cijena ostane ispod 5 kn i da ne moram nista traziti/dobivati od Ministarstva :)

Najnoviji postovi

Na vrh