• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Interventna potpora u ratarstvu

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Kapnuli mi nekakvi novčići na račun i piše pod svrhom uplate ODLUKA VLADE RH,INTERVENTNA POTPORA U RATARSTVU.Da li je netko dobio nešto slično i da li netko zna o čemu se tu radi.Pretpostavljam da se radi o potpori nama pušioničarima na kukuruzu.Po mom izračunu radi se o cca 200kn/ha kukuruza ako se uopće radi o kukuruzima.
edit. izgleda da se ipak radi o subvenciji za plavi dizel samo što to nitko nije znao napisati pa da bude jasno.Ne koristi se plavi dizel samo u ratarstvu.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
jd4755 kaže:
Kapnuli mi nekakvi novčići na račun i piše pod svrhom uplate ODLUKA VLADE RH,INTERVENTNA POTPORA U RATARSTVU.Da li je netko dobio nešto slično i da li netko zna o čemu se tu radi.Pretpostavljam da se radi o potpori nama pušioničarima na kukuruzu.Po mom izračunu radi se o cca 200kn/ha kukuruza ako se uopće radi o kukuruzima.

Nisam ništa dobio.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Ja sam to isto dobio...
naime to je ono za sto smo predali zahtjev za plavi dizel.
 
R

rizla 34

Guest
Dajte to malo više o plavom dizelu.Koliko moraš potrošiti,kako se prijavljuje mjesečno ili godišnje?
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
To je bilo sufinaciranje na 5 kn kada je cijena plavog bila preko 5 kn. Posto je sada manja od 5 kn, ovo zaboravi.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Ja bih radje da cijena ostane ispod 5 kn i da ne moram nista traziti/dobivati od Ministarstva :)
 
Na vrh