• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,577
Servis viličara. Ručni, motorni, nekaj malo električni. Bočni i čeoni.
Najljepši dio mog života...
Od kojeg proizvođača, gdje?
Zanima me, jer i ja sam puno života proveo u Indosu i s njihovim viličarima na poslu...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,805
Raznih proizvođača, samo teren.
To me valjda naučilo kak u toj branši ne ostati na zahodu gladan.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,805
Skoro svaku jesen isti problemi pa sam danas napravil još jednu alatku od materijala koji se prvi našel pri ruci.
Ovog sam i pofarbal, možda koju godinu dulje potraje 🤭





 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,805
Več ga je zapljenila, idem si sad nabrzaka sfrknuti drugog za garages
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Samo ga daj meni 🤭
4 baterije sam sprašil na jednu maticu, gedora je bila vruća da nisam mogel vjerovat kak jako, pogledam i vidim da je pukla.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Zar ti nije bilo lakse da ga rucno odvijes nego da ga drndas 3 sata I da polomis gedoru
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nije nakon udaranje sa 4 baterije otpustila matica, ali gedora bila vruća da nisam mogel vjerovat kak jako, nije mi to jasno.
I nazadnje pukla.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Za tvoje potrebe očito trebaš svaku veličinu gedore u barem 5 primjeraka pa kad mijenjaš bateriju, zamijeniš i gedoru (nek se ohladi), Na prvi pogled je skupo, ali u konačnici jeftinije. ;)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sva sreća kaj imam tih gedora, ne po 5komada ali po 3 komada, to je roba kaj se troši.
Nažalost to nebi tak trebalo bil, al vulkankzeri pritegnu kotač a ja nek se posle češem po jajcima kak da ga skikem, a moram ga skinut.
 

Najnoviji postovi

Na vrh