• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
FoundOnRoadDead

Niš ne fali Fordu, ni bolji ni lošiji od drugih. Meni je svaki dobar, dok ne moram plaćati popravke.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
I meni bi bil da ga neko drugi tankira i održava 🤭
A da ga imam svojeg vjerojatno bi ga u nebesa dizal kak i svaki gazda svoga konja hvali.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
809
I meni bi bil da ga neko drugi tankira i održava 🤭
A da ga imam svojeg vjerojatno bi ga u nebesa dizal kak i svaki gazda svoga konja hvali.
Naš Focus mk2.5 je bio jedan od najgorih auta u povijesti vozačke karijere, odmah iza Peugeota. U to vrijeme se sve kupovalo novo i unutar garancije je tjednima bio na servisu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Sve je to isto...ak si loše sreće i s Mercedesom bu problema.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
809
Pa istina, dva frenda kupila novu C klasu, kod jednog cijela armatura krcka, preko rupa pogotovo, kod drugog nečujno. Sad smo offtopic... :D
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Upravo došel iz bauhausa doma sa nekim no nejm papigama, jer doma nemrem najti stare, al za doma buju poslužile kad nema boljih. Inače najbolje su se pokazale gedore i njihov patent.



 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ja sam ih imal neki dan u Bahausu u rukama ali su mi bile skupe pošto je košarica več bila pretovarena nekim alatom za moj novčanik.
 

Najnoviji postovi

Na vrh