• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Za svetke se ne dela..to je ..znaš već.jel...
Onda bu mi za šumu, taman mi se uklapa sa bojom pile, a i lakše bu ju najti ako ju izgubim 🤭

Rekel sam ti da bu dobra, ali ti si rekel da nebu🤭
Nemaš ti pojma, ja sam mislil da mi budu poklonili onu tanku aluminijsku kakvu več imam i ne dopada mi se. Pretanka mi je.
Nemam slike svoje jer ni neznam gde je, ali ovakva.

 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Onda bu mi za šumu, taman mi se uklapa sa bojom pile, a i lakše bu ju najti ako ju izgubim 🤭
Ako je kvaliteta (a boja odgovara) ista kao onih kaj sam ja naručil s ebaya nemoj je vaditk iz kutjje..a ni slučajno u šumu s njom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ako je kvaliteta (a boja odgovara) ista kao onih kaj sam ja naručil s ebaya nemoj je vaditk iz kutjje..a ni slučajno u šumu s njom.
Ako izdrži pola od one plave koja mi je opala u šahtu punu vode i tam svjetlila dve vure ja bum zadovoljan.
Imam ju četiri, pet let i plastika je jako u banani pa slabije svjetli i pojel sam poklopac. To su joj jedine mane.
Mada ih imam još par komada ta mi je najdraža jer je uspomena.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,401
Može tko dati preporuku za dobar nastavak za mazalicu? Do sad se nisam usrećio kakvog god da sam kupio više manje nevaljaju, kupio sam i ove godine u gudovcu ovog koji se zaključava nešto tipa ovog sa linka i nakon par korištenja izletjeli dijelovi i sad je za smeće.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,344
Kolega treba takav nastavak za mazalice na tokarskom.
Ali ne baš takav! Treba imati poluokruglu "cicu" jer je mazalica uleknuta!
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
309
imam priliku uzeti rabljenu stupnu bušilicu marke ERFI. na naljepnici piše SPINDEL M.K.2, MOTOR PS 1,5, BOHR 22, DREHZAHL 110/3200. Bušilica na slikama izgleda jako dobro. Isplati li se uzeti takvu bušilicu za neke radove za po doma? na što obratiti pažnju kod takvih bušilica
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,469
Da li uz bušilicu dobivaš i borfuter za prihvat cilindričnih borera? Ta bušilica koristi borere sa konusnim prihvatom MK2.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Gledaj da drži konus..i da nije slučajno savinuto vreteno...sve drugo se može lako popraviti.
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
309
Da li uz bušilicu dobivaš i borfuter za prihvat cilindričnih borera? Ta bušilica koristi borere sa konusnim prihvatom MK2.
borfuter je? jel to onaj prihvat i glava da mogu obicna svrdla staviti?

Gledaj da drži konus..i da nije slučajno savinuto vreteno...sve drugo se može lako popraviti.
moze malo pojasnjenje kak da to provjerim?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Ne znam kak ta bušilica izgleda niti kakvi novci su u pitanju, no, iskreno, MK2 je premalo. Imal sam bušilicu s MK2 i zamijenil sam ju većom, MK4.
Ne znam kaj misliš delati, no boreri iznad 20mm su uglavnom MK3, pa za bilo kakvu veću rupu opet budeš trebal vanjsku uslugu.
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
309
Ne znam kak ta bušilica izgleda niti kakvi novci su u pitanju, no, iskreno, MK2 je premalo. Imal sam bušilicu s MK2 i zamijenil sam ju većom, MK4.
Ne znam kaj misliš delati, no boreri iznad 20mm su uglavnom MK3, pa za bilo kakvu veću rupu opet budeš trebal vanjsku uslugu.
300eura
 

Prilozi

  • received_1351131509134304.jpeg
    received_1351131509134304.jpeg
    45.5 KB · Pregleda: 47
  • received_662637358924735.jpeg
    received_662637358924735.jpeg
    47.6 KB · Pregleda: 48
  • received_1619722948549232.jpeg
    received_1619722948549232.jpeg
    43.4 KB · Pregleda: 48

Najnoviji postovi

Na vrh