• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
469
Ima li netko praktična iskustva sa dizalicama sa zracnim jastucima? Jel vrijedi to čemu i može li koristiti za servisiranje traktora
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja ju koristim, tj koristil sam ju 2x u godinu dana dok mi nisu hidraulične došle 60tona.
Isto niskopodne.
Meni se to ne sviđa, to je to kaj ti ja mogu reći.
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
469
Mene vise brine ko bude to napumpal z nožnom pumpom 😂
Šalu na stranu ove hidraulične koje imam su prilično kratkog hoda pa stalno nešto kemijati i podlagati mi je pomalo tlaka
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Zakaj ne kupiš onu sa duplom sviječom?
Mada se meni takva ne sviđa radi stabilnosti.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Hidraulične kaj imam niskopodne su mi visoke 6cm od poda kad je spuštena.
Ali i papreno koštaju, ove zračne su za vulkanizere dobre po meni.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zračna na mjeh ti je više digitalna ..0ili1..nema neke kontrole visine ni stabilnosti kakve ima hidraulična...ali ima prednost jer je jednostavna ..nema ulja u njoj..ekologije ni 100 ventila i gumica..lagana je
.ima je i na super goldiju samo pitanje kakve kvalitete je mjeh ...netko je več rekao za vulkanizere ko izmišljena.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
832
Danas prvi puta uključio ubodnu pilu Parkside Performanse, odrezao jednu stranu štoka i zaglavila, trzne i LED-ice blinkaju 9 puta. Zna li netko što je? Ne vidim da je nešto zapelo, a i što je moglo, piljevina je sitna. Baterije su skroz pune, rade u brusilici i bušilici. I druga stvar, vodilica je dosta izvan centra, za to malo rada je list pojeo komad plastike.

IMG_20231006_150140.jpg

 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,655
@domy_os jesam tebe to sreo u Našicama s onom tvojom hondom?

Mogao si doći da joj stavimo pametnu bateriju pa da vidimo šta kaže..
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
832
Nisi, moja Honda je unikat. :D Svakako ću ti se javiti kada budem dolazio, ne mogu naći račun da to reklamiram...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Postupak s Parkside alatom je poprilično jednostavan, tko ga shvati, taj se više ne zahebe...

Kupi, probaj = odlično, kad ti treba = izdat će te, baciš, kupiš drugi i ponavljaš dok ne dođeš do skraćenog algoritma, koji kaže:

"Khm, khm"

Parkside u kantu, a bilo što drugo u kuću, može i mrtvi Einhell, samo da nije Parkside. Kada kreneš po tom algoritmu, nekim čudom sve poslove završiš, nekada malo i na silu, ali završiš. S Parksideom si većinom u deficitu. Barem se to kod mene pokazalo, a o tome sam već govorio nekoliko puta, pa neću biti papagaj, jedino pto je koliko toliko ok to su nekadapnja 16V zelena bušilica i crna 20V sve drugo, žali bože.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
832
Za mene je to sve isto, jednako se kvari i Parkside i ostalo. Imao sam Makitinu kutnu brusilicu, prekidač je sve više i više zaštekavao dok nije prestao raditi. Zatim Metabo aku bušilica izgubila snagu. I zadnje što sam koristio da nije Parkside je SDS bušilica od Boscha, nisam uspio izbušiti beton jer je kvačilo stalno proklizavalo. Nema više koliko para, toliko muzike, nego kako ti grah padne. Sad imam skoro sve Parkside jer trebam hobi, a ne profi alat i koliko je plaćeno, isplatilo se.

@zoran89, koliko je visoka ta smart baterija? Ovdje taman stane 4 Ah, za veću nema mjesta.

Da ima dijagnostiku?..ne vjerujem..želim i ja to
Ima, samo nitko ne zna što znači koji kôd jer vidim da im neki alati blinkaju 5, neki 7 puta i tako.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
@zoran89, koliko je visoka ta smart baterija? Ovdje taman stane 4 Ah, za veću nema mjesta.
Neznatno je veća od stare 4Ah baterije.
Nije važno ak ne stane u kofer, a na alat stane sigurno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh