• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Koji parkside ti nemaš doma :) ?

Uzet ću ovu 60nm jer je jeftina. A ona čekić ...nek ostane za nekog drugog u lidlu...

Ima šogor makitu ako treba..
 
  • Like
Reactions: ZJ

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Evo mali update. Nisam ništa kupio. Kriv je @ZJ ...


Dobit ću 150nm za Božić od sestre kad bude iz Belgije dolazila 😂... Nek malo potroši od te svoje belgijske plaće. Nije u redu da samo sa strane novce stavlja...

Gledao sam malo yt usporedbe i zaključak je da je ova 60nm obična zapravo bolja od 80nm vibro... Ali ih 150nm pojede za doručak..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Nek ti onda donese Boschovu od pravih 150 Nm ;)
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Pa gledao sam po njemačkoj. Bosch 150c se ispod 250-300e ne da naći.. I to bez baterija i punjača.

Znači ispod 500e nema sreće.


Za 5 puta godišnje izvaditi iz radionice mi se baš i ne isplati.

A trebat će mi nagodinu kad budem nadstrešnicu za traktor radio i za manje zezancije između toga. Znači nikakav ozbiljan posao. A 5 godina garancije je 5 godina garancije 😂.


Kako gledaju na račun/garanciju Belgija/njemačka i hrvatski lidl?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Neće ti vratiti novce, ali ti vrate "popravljen" stroj.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Ok. Bitno da ima tih 5 godina garancije.

Kod mene alat kad se pokvari onda se stvarno pokvari. Nema tu popravka 😂
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,064
Idemo s nagradnom igrom opet.
Ko pogodi koja gedora je u pitanju i s čim je premazana osvaja lajk 🤣
Pomoć je pištolj koji se nalazi na stolu.
 

Prilozi

  • 20231027_103449.jpg
    20231027_103449.jpg
    44.9 KB · Pregleda: 62

robicina

Novi član
Tu od
22 Lis 2023
Poruka
2
Kako najlakše očistiti metalnu ogradu za novo farbanje, pretpostavljam sa nekom četkom na kutnoj brusilici? Može preporuka neke četke (link - bauhaus, amazon ili neki drugi dućan).
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
poreži na komade koje možeš transportirati bez kamiona ..odvezi na pjeskarenje , poslje toga vruče cinčanje .. ako baš mora biti boja bojaj ..motiraj i zaboravi više na to
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kako nema .tko ima novac da baca na ograde ima i za to..prošao sam dosta svijeta nigdje toliko bačebih para na silne ograde..i na groblja..užas
 

robicina

Novi član
Tu od
22 Lis 2023
Poruka
2
Kako nema .tko ima novac da baca na ograde ima i za to..prošao sam dosta svijeta nigdje toliko bačebih para na silne ograde..i na groblja..užas
Ograda balkona stana na prvom katu - 4 m visina balkona. Iako ima susjeda koji i na trećem katu nemaju ogradu već samo cvijeće uz rub.(susjedna zgrada)
 

Najnoviji postovi

Na vrh