• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A to, ti si mislil na udarni. Moj je pol cola sa nastavkom za bitove.
Da bum iskren ni neznam gde sam ga pospremil, znam samo da je u crvenoj kutiji. To nisam koristil odavno.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,344
Znate li da im je otac DEUTZ.
Onda je jedan sin zarobljen u Jugi (poslije 2.s.r.) i prekrstio se u A(leksandar)RAN(ković), a drugi je prebjegao u DDR i tamo ga krstili u IFA.
Imam IFA novi cilindar i klip, ali mi fali klipnjača.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,940
Baš gledam Lidlov katalog. U njemu se nudi laser za prikaz križnih linija, interesantno, na online katalogu ga nema. I kaj sad, da idem napamet pogledati? IMG_20231115_202902.jpg IMG_20231115_202851.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
@mikke imam ga ja doma,za neke sitne poslove je ok samo nema prikaz 360°.

@Deda Marek nemam taj pištolj za pjeskarenje, mislio sam reći da i ja kupujem alat u Lidlu.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,940
Hvala kaj si me upozorio, inače akcija prebačena za drugi četvrtak.
Kaj se tiče pištolja za pjeskarenje,imam onog koji ima posudu od ispod,ne skuplja sačmu. Isto parkside. Ja sam u njega stavljao kvarcni pijesak,ali se moraš obuči ko da ideš na mjesec, bez obzira ako si i vani. Kila pjeska ode za približno minutu, pa sam znao staviti u mlaznicu gumenu cjevčicu i samim time smanjio protok zraka i pjeska.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,940
Ide s kvarcnim pijeskom bez brige,ali velim nema rupe na odijelu koje ne najde. Koristio sam pijesak iz Bauhausa, ne znam koje je granulacije,samo mora biti na suhom.
@Lee Champa dobrim to da manje frca okolo i malo duže pleskarim. IMG_20231116_155058.jpg
IMG_20231116_155117.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,344
mikke!
Zrak mora biti pod priličnim tlakom, ne radim ispod 6 bara. Jer veči tlak lakše razbija hrđu, farbu....a koristim prosijani dravski pijesak.
 

Najnoviji postovi

Na vrh