• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,427
To su alati za ozbiljan posel. Za razbibrigu i kračenje dana su dobre i igračke. Nisam ni mislil s 13 eura otvoriti pjeskarenje. Hrđavi šraf i slično bu očistla
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,469
U pravu si. Ovaj kompresor bi mi baš dobro legao, samo za njega bih morao kupiti i vozilo za vuču barem 4x4 ili 6x6 i par hektara šume gdje bih onda pjeskario bez da zaprašim selo i grad.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj taj kopresor ima papirnati ili uljni filter zraka?



Sory @propali morao sam

Možda da si ipak kupim ovo ?
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! HRK306.48 55%OFF | Pressure Washer SandBlasting Kit 5000PSl Sand Blaster Quick Disconnect Car Washer Equipment for Rust Removal Abrasive Cleaning
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dAm ti ja svoje ako kupim..na to mi se samo lovi trava i lišce ako odem pjeskariti u šumu..sem toga tu je vakum pa ne može iskočiti ,može se potegnuti u sebe kak ona stvar na regrutaciji.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,491
Ma ima sada alata koliko hoćeš. Znaju i ovi u lidlu da su sjeli poticaji.

Kupio još i kompresor za auto jer mi je stari odlučio da je dosta. Ženi peglu neku na paru.

Kupim si još aku pilu lisicji rep i onaj križni laser 😂
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
Prije godinu dana sam kupio onu od 60Nm 20V performance i prodao onu zelenu od 45Nm.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
I ja sam se baš počastio..ali moram kasnije vratiti.jbg
 

Prilozi

  • 20231120_160012.jpg
    20231120_160012.jpg
    32.3 KB · Pregleda: 54

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,491
Ma nema više labavo. Parkside postaje profi marka.

Sutra bacam plavog boscha i makitu 🤣


Šalim se. Za te pare je dobar alat. Usudio bih se reći da je bolji od novaca koje daš za njega...
 

Najnoviji postovi

Na vrh