• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
Zavisi koja je četka , ako je ov a zafrkana onda bi i moglo. Ali ako je sa ravnim nitima onda se te niti rašire pa više vibrira.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Upravo sam uspel (nakon dugo vremena) savladati ovaj torax, taj se imbus glava naotpuštal ...
Plan je nabiti u njega novi bit jer mi je taj alat ko uspomena pa ga bum probal popraviti na taj način.

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
@MUHA dobar ti je to plan, ali gdje da kupimo (i ti i ja) takvog žilavog bita?
Pišem u množini jer sam ja strgal dva križna i jedan obični, pred dosta let. Puno sam put probal u "centrima profi alata" kupiti te nastavke i nisam ih našel. Moj tornax udarni odvijač je Unior. Dojdem u dučan i pitam, uglavnom nisu ni vidli, kamoli imali u ponudi. Čak sam donesel u Novi Marof svoje strgane primjerke, samo su ih gledali, nisu imali. OK, možda sad imaju, ali puno je vremena prošlo, a zapravo mi i sad malo trebaju.
Želim ti da uspiješ najti novi, kvalitetni bit, bude mi jako drago.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Rešeno, našel sam doma u skladištu jednog kompletnog (kojeg nisam ni znal da imam) i dva u rezervi.

Predpostavljam da budu dobri jer stoje več ohoho vremena.

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Ajoj..kakvi to majstor potrga alat..
Ti bormeš z kolutom jegera na panku nebuš strgal takvoga tornaxa, ali dok ga ja negda zviznem z batom od 1250 g i vrag bi se strgal.

@MUHA moje su sve takve zalihe nestale, ali nisam niti uspel najti bit koji bi bil pasent u "gedoru". Htel sam kupiti cijele, ali nije išlo, ma sad mi je skoro i svejedno 🙃
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dok zmažeš jeger taman skontaš kak..a najlakše pozvat policiju da ga pendrekom ispendrekuje pa skoči od straha
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
469
@Galda mi nismo gazde ničemu, pa niti autu. Daj mu naredi da ide dalje dok on stane 🤓🙂, naravno da te zafrkavam.
Ma uvijek može do prve grabe 😁
Šalim se. Iako zadnji koji je stao imao je popravni pa je opet stao. Treći put nije silazio sa vučne službe nego ga je vozač odmah vozio novom vlasniku. Treba svaki stroj održavati i onda su šanse mimnimalne da stane i iznevjeri
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Rešeno, našel sam doma u skladištu jednog kompletnog (kojeg nisam ni znal da imam) i dva u rezervi.

Predpostavljam da budu dobri jer stoje več ohoho vremena.

Ipak nisam bio na tvojoj "valnoj dužini", ja sam opisao ovo:
IMG_20231031_121429.jpg
IMG_20231031_121400.jpg
Ispričavam ti se, nisam namjerno radio krivu usporedbu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh