• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,344
1.Kako izgleda pod poklopcem, mora imati remenicu kao i na motoru!
2.Gdje je 3. ručka?
3. Prevelik mi je minimalni broj okretaja - ono 110°
4.Kompletiraj i probaj kak radi!
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
300eura
Poštovani. Ja iskreno mislim, da je to previsoka cijena. Radio sam ponekad sa takvom bušilicom. Ide, ali lagano. Remeni brzo proklizu, stroj je lagan zato ga treba prisarafiti na mizo.... Rekao bi da ovaj stroj nije za ozbiljni rad. Za ponekad još ide. 110 okretaja ti je ok, mores i kakvi navoj urezivati ali treba lijevo/desno okretanje motora.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
To je kineska bormašina, koja se prodaje pod raznim imenima: Mister Tool, Walther, Einhell...
Ovo nije njezin originalni motor, mora imati srednju remenicu i dva remena.
Ukratko, malo bolja igračka.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
Ova top alati je isti drek kao i ova moja Einhel. :LOL:
Samo što moja ima 630 W i koštala je 212 eura, znači jeftinija je bila za 110 eura i jača i ima bolju steznu glavu , možda i nije bolja ali je praktičnija za stezanje. Model je BT-BD 701, MK2.
IMG_20231002_163750[1].jpg

Nije ništa baš specijalna, al meni posluži OK, kad bušim fi 8 i veći , stol se savija ko da je od vrbe, samo ga podložim sa dizalicom od Fićeeeee....:hahah:
IMG_20231002_163842[1].jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Tu borer 45 ni teoretski ne ide jer je prihvat mk4, a kod tebe je mk3 ako dobro vidim
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,401
@brgud mislio sam da samo ja podlažem tu bušilicu s dizalicom a izgleda da nas ima više, meni je puknuo stol i zato ga podlažem da dobim neku ravninu al za izbušitu rupu 20 u pločevini ili slično samo remeni kližu.
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
159
Pozdrav,

U potrazi sam za ovakvom mazalicom(produžena) ako netko zna gdje ima kupiti, moze i set
IMG_20231003_102822.jpg
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,931
Ovo je prikaz sa stranice Agroopskrba "MATEJ" d.o.o.? Njima si poslao upit?
"ROSITEH" isto ima sličnih proizvoda, možda da se i njima pošalje upit.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh