• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Kaj vam nije žal novaca za te sprejeve ?
A s čim oprati u ova vremena, sa 3310 🤭 🤭

Ekipa gdje kupujete sprejeve za čiščenje kočnica/odmaščivanje?
Wurth i ADK su mi se pokazali jako dobri,al su cijene u lokalnim dućanima prek 30 kn..
Ima gdje jeftinije nekaj? Se isplati uzet cijelu kutiju?

Ja osobno nisam ljubitelj tih brzih perača i koristim ih štedljivo, ali nekad jako dobro dojdu.
Najviše ih koristim na način da našpricam na krpu pa počistim brtvene površine prije dihtanja, za polevanje nikad.
Kao start sprej su dobri 🤭

ADK nisam nikad probal.
Zadnje sam uzel kutiju Granitovog jer me ispal cca 20 kuna za piksu od 600ml.
Obično kupujem Textar koji je 500 ml i u lokalnom dučanu. Za nekakvih 25 kuna s popustom sam ga uzimal.
Wurth mi je skup, Berner je bil isto povoljne cijene, a onaj Cartehnik je bil super povoljan ali ga više ne mogu nabaviti.
Po mojem su oni svi tu negde kaj se odmaščivanja tiče

 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A s čim oprati u ova vremena, sa 3310

A s čim oprati u ova vremena, sa 3310 🤭 🤭



Ja osobno nisam ljubitelj tih brzih perača i koristim ih štedljivo, ali nekad jako dobro dojdu.
Najviše ih koristim na način da našpricam na krpu pa počistim brtvene površine prije dihtanja, za polevanje nikad.
Kao start sprej su dobri 🤭

ADK nisam nikad probal.
Zadnje sam uzel kutiju Granitovog jer me ispal cca 20 kuna za piksu od 600ml.
Obično kupujem Textar koji je 500 ml i u lokalnom dučanu. Za nekakvih 25 kuna s popustom sam ga uzimal.
Wurth mi je skup, Berner je bil isto povoljne cijene, a onaj Cartehnik je bil super povoljan ali ga više ne mogu nabaviti.
Po mojem su oni svi tu negde kaj se odmaščivanja tiče

S benzinom...i NE POSTOJI GRIPA ZlATO MOJE
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Nekad davno sam samo sa njim i pral.... sečam se svoje prve generalke na traktoru. Bil je to IMT 533.
Rekel sam čoveku nek zeme 10 litri bezina za pranje, a on se čudil ko puran glisti. Kad sam ga potrošil nak jednog dana kefanja još više se čudil.... PTM, kaj si mislil da ga bum pil....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Navodno alkohol, ali bum ti pročital ako ne piše sitnim slovima.

Zaboravih napisati, kad sam pral s bengom ruke su mi bile .... piksu Nivee je trebalo nakon toga potrošiti.... to još kad je Nivea valjala, a i benzin plavi bil....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Isušuje da, samo kaj nije tolko dugo u dodiru sa njom ko kad penzliraš u benzinu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ja s figom u žepu ne radim. Neču reči da nisam probal ali nejde pa sam odustal.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,938
Bome to bi bila ok cijena. Budem uzel prvo jedan na probu, jer ima nekih koji nemaju tak šusa. I zrak se isprazni, a unutra ostane još tekućine..
Ak se pokaže ok onda uzimam cijeli paket 👌
 

Najnoviji postovi

Na vrh