• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
971
Evo probao na max, preskače, samo malo iza 25 ne i na bušenju ne, možda je do baterije jer vijak 5 u tiplu sam sad bez problema ušarafil, a o onda je stala, nek radi jedno vrijeme i tak je garancija samo 3-4mjeseca,,,,
Napomena,,,, u videu je bila na 25,samo ju tak držim da ispada da je 12-13,a Iskra je bila na 17(max).Lp
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
Garancija na bušilicu je 3 godine, na bateriju godinu dana (ak si kupil novu), tak da se isplati reklamirati odmah jedno i/ili drugo.
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
971
Garancija na bušilicu je 3 godine, na bateriju godinu dana (ak si kupil novu), tak da se isplati reklamirati odmah jedno i/ili drugo.
Čekal bum opet kad budu u prodaji, pa kupim novu, probam ak je bolja vratim u dučan, a moja na servis😃😃, imam 55 god, ne vjerujem da sam tak jak da ju zaustavljam, govorim o položaju 25,na bušenju nemogu zaustaviti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,741
@stjepan168: kad sebi kupujem neki alat u Lidlu, obično kupim dva komada, preberem i ostavim si boljega, a onog drugog vratim.
Dobra strana njihove garancije je to da uvijek pri reklamaciji dobiješ novi proizvod.
Provjeri ispravnost baterije, i ako primjećuješ da ne štima, odmah reklamiraj.
Meni su priznali garanciju na bateriju (doduše Performance) nakon 35 mjeseci i zato volim koristiti te alate (rekoh, znam da nisu liga profesionalnog alata, ali uz takvu garanciju "nisu daleko od toga").

Problem koji opisuješ ne čini mi se stvarnim. Propustil sam kroz ruke dosta baterijskih bušilica i ni na jednoj nisam imal takav problem. Ako problem postoji, najčešće se da lako otkloniti (skineš borfuter, pa onda regulacijski prsten, ispod njega je matica, opruga i prsten s kuglicama).
 

zhvn

Član
Tu od
8 Kol 2018
Poruka
50
Jednostavno je to kvačilo smeće, tak je i meni na Villageru(do 10 se ne osjeti ništa). Dok na metabu svaki broj više se osjeti. Sad je li do toga što baterija na metabu košta više nego i villager i parkside?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,703
Naletio danas na Hyundai alat, imaju sve na ponudi. Aku bušilice, ručne cirkulare, el.bušilice, trimer, motorke.
2 godine garancije daju.
Recimo ovaj trimer od 280€ je snage 2.2 KS.
Na svima piše made in Korea.
 

Prilozi

  • 20230310_092601.jpg
    20230310_092601.jpg
    39 KB · Pregleda: 43
  • 20230310_093012.jpg
    20230310_093012.jpg
    32.9 KB · Pregleda: 43
  • 20230310_093048.jpg
    20230310_093048.jpg
    33.6 KB · Pregleda: 43

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
898
Nije to loša marka i kvalitet vjeruj...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ako malo gledam neke strojeve koje nude, rekao bi da je to trgovačka marka poput villagera i inih.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,703
Pa recimo ovaj trimer, 2.2 KS i 280€
Husqvarna 535 2.2 KS i cca 800€
Možda je malo glupa usporedba ali kupiš tri Hyundai za cijenu jedne HQ.
@hodor, Villagera mi šogor koristi kao glavni trimer za održavanje oko nekih objekata i to onaj 3u1.
Ja sam sad sa njime obrezivao neke grane koje se popucale od snijega i nešto čistio sa njime. Ne da je dobar nego je izvrstan. A koštao je pred par godina 200€
 

zhvn

Član
Tu od
8 Kol 2018
Poruka
50
Sve je isto kinez kao i Villager, pitanje je samo koji ti je servis bliži i ima li dijelova. Ja koristim villager jer na 10 minuta imam trgovinu sa svim dijelovima
 

Najnoviji postovi

Na vrh