• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,165
Ja sam od parkside dobio novu bateriju. A pisalo je popravak...

To mi se dogodilo i s stapnim mikserom. To rade upravo zbog tog zakona.
Ja sam dobil samo dvije dostavnice sa serijskim brojevima.

@MUHA, nisi ti jedinstveni slučaj.
Izgleda da Makita ipak ima bolje baterije, iako mi se Boschov alat više sviđa.
Ja sam to čul od mnogih prije nego sam pristal na Boš. Navodno one pro nemaju takvih problema. Za sad imam jednu, kak bu dalje vreme če pokazati.
Ne košta ni nova bogatstvo ako se stara otplatila
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,601
Jel ima tko kakovu bateriju za bokser alat veču a da mu netreba neispravnu a da je čitava .Moja je obala na beton
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,280
Evo došla zvijer natrag.

Znači radio je savršeno. I kosio s njim uz ogradu. I završio posao, za 5 dana ga uzmem da pokosim oko staza u dvorištu i ništa.. Mrtav.

Svijetli na motoru, ne svijetli na ručki...

Poslao ga i dobio novu motornu jedinicu..


IMG_20240614_124034.jpg
 
  • Like
Reactions: ZJ

marko100

Novi član
Tu od
15 Lip 2024
Poruka
2
pozdrav,

dali je netko kupovao alat na TEMU ?

ima sada neka akcija za set alata za 2,34€

link: Temu:Kupujte kao milijarder

znam da nije profi, ali za neke stvari se itekako isplati :)

ili recimo auto dijagnostika za 5 eura mi se čini zanimljivom


koliko sam shvatio, ove cijene vrijede za nove korisnike, i one koje navodno nisu koristili

temu par tjedana. i kao sa mobitela se mora kliknuti na link
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,165
Prijatel, za 7 i pol eura nemreš danas ni pošteni gablec pojesti, a kamoli alat kupiti...

Probaj, mozda ti se posreči pa podijeli sa nama dojmove. Novac je stvarno mali, runda za omanje deustvo
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,089
Vjerojatno kad budeš na to kliknuo,za tu cijenu će vjerojatno biti neka glupost,a to što si naveo će biti neka vrća cijena
Pripazi na to prilikom kupnje
 

marko100

Novi član
Tu od
15 Lip 2024
Poruka
2
sada sam naručio alat, i naplaćeno je 2.34 eura, kako i piše. inače je cijena veća
ali za nove korisnike, i one koji nisu dugo koristili je ta cijena.

jedino mi je malo sada žao. jer sam mogao naručiti ovo:



za 1.5 euro

link: Temu:Kupujte kao milijarder
 

turke

Član
Tu od
8 Pro 2014
Poruka
82
Kolko je uopće to sigurno koristiti još pogotovo na trofaznoj struji . Da nebi završil na crnoj kroniki . A ja bedak svojega platil 100-150€ fluke . A bilo
Ih je i po 500-1000€ i prek .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,906
Dobri su to instrumenti i nije pitanje njihovog korištenja ako je onaj tko ga koristi dovoljno stručan.
Pitanje je bilo čemu 400A, kad je to struja “ozbiljne energetike” (snaga reda 200…250kW @ 400V), a sam je instrument preglomazan za svakodnevno korištenje.
 

Scukaf

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2022
Poruka
121
pozdrav,

dali je netko kupovao alat na TEMU ?

Ja sam kupio ovu mazalicu za par dolara i prezadovoljan sam. Točno onako kako i reklama veli (ma da sam bio skeptičan):

images
 

Najnoviji postovi

Na vrh