• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
8 i 17 več u večini dučana mješovite robe možeš kupiti, a ionak je danas rijetkost na nečem novijem naletjeti na klasične ključeve koje smo nekad koristili. Večinom to bude 9, 11, 12, 14, 16, 18, 21.......
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,724
Milwaukee, To drži Paccomerc u Pazinu. Imaju butigu u centru Pazina u nekadašnjem Kemo boje. Drže alate , boje uglavnom kao željezara i u prostoru bivše Pazinke gdje imaju veći skladišni prostor u kojem imaju profilno željezo i profile z a tokarenje Fe, mesing , Pvc i ostalu robu.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,772
Ima li netko preporuku za 12v pumpu za pretakanje goriva?
Nakon 2 godine i 3 mjeseca mi krepala moja ovakva. Jel da opet uzmem takvu ili imate neku drugu za preporučiti?

1720335083417.png
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,462
Moja je takva krepala nakon nekoliko korištenja i isto ne znam što uzeti, na kraju budem išao slagat svoju staru pumpu.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,554
Imam ovakvu godinama i pretocila je tisuce i tisuce litara
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,772
Krepale!!!!!
A zašto, kabl, rotor, .......?
Kabl nije. Zato što kad je prestala pumpati kad sam ju palio gasio trzala je i jadna pokušavala nešto pumpati dok nije totalno krepala.

Tako da je vjerojatno rotor...
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,462
Moja pa vrti al ne pumpa ništa, baš ću otvoriti da vidim da li se raspale peraje ili što ju muči.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Kak riješavate problem na tim pumpama kad crijeva nakon upotrebe ostanu masna pa se na njima skuplja prašina?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,772
Nikako.. Kad vidim ako imam s čime onda obrišem

Zato sam i rekao da su kanisteri i pretakanje najveće sranje. Čak sam razmišljao da zbog toga pređem na eurodizel.. Ali s financijske strane mi se to baš i ne radi...
 

Najnoviji postovi

Na vrh