• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,763
Al tek sad skužil da alat ima zgodni šesterokutni dodataki znad bita. Nisam to do sad viđal, sigurno pomogne u nekim situacijama
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,392
Ima možda netko za prodati Milwaukee aku mazalicu ili zna gdje ima jeftinije? One makitine na aku bušilicu više nisu dobavljive pa onda ako već kupujem da kupim nešto dobro. Jedino što nemam za njih baterije, to će biti malo problem.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,430
Baterije koštaju kaj suho zlato. Baterija za Boschove škare za rezanje od 3 Ah, 12V košta oko 70 eura. Puno preskupo.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,392
18v baterija imam dosta i s njima ću pokretati, na njih sam adaptirao i aku špricu i još neke bušilice tako da za sve koristim isto.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,392
Nisam vidio da ima, ja bi Einhell najradije ali oni nemaju. Tko zna kad imaju stvarno svakakve alate pa možda i to imaju.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,499
Vidim da su milwaukee oko 300€, a makita nesto jeftinija. Jedino cekat neku akciju ali ni to nije nesto jeftinije i kad bude.
ja sam svoju milwaukee oko 200€ platio al ima par godina...ko malo vise ima za mazat nezamjenjiv alat
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,392
Je da je skupo to ali opet strojeva je dosta i kad pogledam da sam kupio jednu mazalicu , drugu, crijevo, ovakav nastavak da si olakšam pa onakav i uvijek fali ruke. Pa ulovi nekog da ti pomogne ako mast ide bez veze, pa ne ide, pa opet odzračuj i više vremena izgubim s tim borbama nego podmazujući. Kako je uopće s odzračivanjem i da li ih muči ko i obične da ne ide van pa sad odšrafi, zašrafi, odzrači ili to radi puno bolje?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,499
S odzracivanjem ista muka kao i s obicnom. Stisni ventil, odvrni malo...borio sam se s tim dok nisam potrosio kantu i sad uzimam patrone
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,392
Znači sve isto,samo nema stiskanja s rukama. Pa te patrone su preskupe po meni, ajde ako trebaš jednu dvije ali za više nekako mi dosta velika razlika, pogotovo kod nas u lokalnim dućanima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh