• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
stoposto će bit kad bude na računu jer pošto smo mi slučajna država,slučajno bi mogao biti sutra a slučajno možda i za mjesec dana.ni dragi bog to nezna kad će biti.kad bude dobro dođe,a dotad ostaje samo nada da će doći.:icon_fU:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Mislim oko 1200kn./ha još jer je isplačeno oko 1110 (barem meni)a sve ukupno 2355/ha.:(y):samo ratarenje.
 
Posljednje uređivanje:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ljudi dajte shvatite da nemamo svi jednake omotnice,jednaku vrijednost prava,znači
da ako je ministar reko da ostaje još 50% za isplatu to ne znači da će svatko od nas dobiti još onoliko koliko je dobio u prvoj isplati.Nego razliku od onog što je dobio do 2335 kn(ako je i ovome za vjerovati jer puno puta smo se opekli).:(nerd):Ja sam u prvoj rundi dobio oko 1600 ili 1650 kn/ha(govorim o izravnim plačanjima),znači ja očekujem još oko 700 kn/ha....e sad.....znamo gdje živimo pa živi bili pa vidjeli:(nerd):
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Za zemlju im je na sastanku reko kao i prvi puta
Ako nemaš stoke kako si mogo dobit toliko
Kad je svima ostalima oko 1100 po ha ispalo
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Jel se vidi i kada da je unešena prijava poticaja u Agronetu, slao sam poštom pa da vidim jel su obradili tj unijeli.
 

dravskasirena

Novi član
Tu od
21 Lip 2015
Poruka
9
Pozdrav,novi sam ovdje,jel neko ovih dana prije isplate dobio blokadu računa.....neznam jel sam u pravoj temi?:(doh):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Samo smireno kolega,pitanje je dali itko bude sutra radio gore,samo neka oni dođu,ne budu se dugo zadržali.Meni sve bude čudno ako što sjedne ,pošto već prošlo godina kada sam zadnji put digao poticaj,radi blokiranog računa,:cool::cool:
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
jesu li nekoga zvali iz agencije da mora ponovno donijeti broj računa i 20 kn biljega....ako nije u blokadi...da fina traži
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
Dečki, obratite malo pozornost na način pisanja. Pročitajte i pravila.
Nabacane riječi bez reda i smisla nisu rečenice, teško su čitljive i razumljive, i kao takve ih brišemo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh