• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Ima sjekira ili krčenica pa po čelu: U Njemačku neki ide ko hoće, ja ne idem, mene je porezna htjela blokirati pred jedno 5-6 godina isto za nekakvu sitnu glupost, onda kad sam frajlu pitao a kad budu ovršili dotične koje sam joj nabrojao, koji su oko pola milijuna dužni svaki, gledala me ko teletina i na kraju mi je rekla da to nije moja briga nego njihova. Banditi.
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Očito je to normalno u ovoj nam Lijepoj našoj..nikad mi nije bilo jasno kako pojedinci mogu uopće nabiti toliki dug i dalje normalno funkcionirati prvenstveno tu mislim na dobivanje zemlje na natječajima...jbt mi obični smrtnici ne platiš u točno u sat odmah blokada

Isto ko mali i velki lopovi. Ovi u prdekani a oni na slobodi.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
kome nevalja imaš deutschland i pričaj o problemu
A ti ako imaš problema okani se teme..
Ja sam u prošloj godini u državni proracun uplatio po osnovi poreza,doprinosa,zakupa oko 150tisuca kuna i smatram da nije korektno da me sa ovršiva za 1 mjesec neplacenih obaveza a istovremeno cekam 20 eti da mi vrate 3 x više preplacenog PDV a..
Bio danas kod svoje referentice i kaze da nije do nje nego do Osijeka..
I njoj nije jasno da su me ovršili a vidljiv je povrat za sijecanj.

S7 edge koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Napišete ovdje koliko vam uzela FINA(porezna ) za taj njihovtrud i muku (možda više nego je dug) Hanžekovičevi na djelu.

Nama je gospodin Hanžeković uzeo dva puta jednom mi platili u dve rate .
Službenica prepravila uplatnice i nisu priznali pa dva puta isto su uzeli .
To samo kod nas ima u Hrvatskoj nesmiješ ništa zakasnit s plaćanjem.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,919
Nitko ne piše ništa...u poljoprivrednoj emisiji je najavljeno da su iz ministarstva poljoprivrede poručili da da uplatama prvog dijela poticaja kreće sljedeći tjedan..
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,610
Nama je gospodin Hanžeković uzeo dva puta jednom mi platili u dve rate .
Službenica prepravila uplatnice i nisu priznali pa dva puta isto su uzeli .
To samo kod nas ima u Hrvatskoj nesmiješ ništa zakasnit s plaćanjem.

Nisam mislil na to VEĆ koliko bude Fina uzela za svoju uslugu :icon_question:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Na kraju 2016. sam preveo gospodarstvo sa tate na sebe. Prolazim pod mladog poljoprivrednima. Hocu li i sada dobiti poticaj za mlade, ili tek sljedeci puta?
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
249
Ja mislim da ne, jer nisi ti podnio zahtjev za poticaj, nego tvoj otac. Najbolje provjeriti u agenciji.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ovaj koji je pisao ovaj tekst je polupismen, pa tu ima tipfelera da zaboli glava, pisu preko one stvari

A što je tu čudno, zaposlio se rodjo nije bitno jel zna pravopis.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Ako sutra ide preraspodjeljeno placanje po onom sta su napisali danas bi trebali vidjet na agronetu kolko imamo dobiti al nema nista kod mene
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh