• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Kao ceka se otvaranje zasticenih racuna...
Aj majke vam vise ne znate sta bi slagali, a posto za laganje nema razloga, nit vam ko vjeruje nit snosite ikakve posljedice za sve te dezinformacije, jednostavno recite, nema se para, nemamo pojma sta radimo, nesposobni smo i korumpirani, krepajte od gladi sto se vaseg ministra tice.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
zemljanin ono su izjave iz 2015. godine ali kao što vidiš ništa se nije promijenilo od tada...po meni je još i gore danas! Apprr nema potrebu objaviti na službenim stranicama obavijest nego agroklub dobiva informacije da bi si dizao posjećenost stranice! Kao da mi postojimo zbog apprrr-a a ne oni zbog nas...

A rokovi isplate su nikada prije i nikada više! ;))

Do 31. svibnja 2018.
1. Proizvodno vezane potpore za stoku:
Tov
Krave dojilje
Krave u proizvodnji mlijeka
Ovce i koze
2. Osjetljivi sektori:
Rasplodne krmače
Mliječne krave
3. Preraspodijeljeno plaćanje
4. Mladi poljoprivrednik

Do 30. lipnja 2018.
5. Osnovno plaćanje
6. Zeleno plaćanje
7. Proizvodno vezane potpore po površini:
Povrće
Voće
Šećerna repa
Krmni proteinski usjevi
8. M-10 Agrookolišne mjere
9. M-11 Ekološka proizvodnja
10. M-13 Područja s ograničenjima

Samo mi nije jasno kako su neki već dobili poticaj koji će se isplatiti do 30. lipnja?
Dajem 1000kn ako može i meni tako...
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Kome je sta u ovoj drzavi jasno,sve je jasno ustvari ali nista nije jasno...najjasnije nema para nasih.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Današnje objave
ab6c9e84fd976fcef860bcbeb21b766c.jpg


Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Meni je sjela uplata prosli tj i kad saberem predujam, prvi dio i ovo sad ispadne mi u lp jel je tolko bilo lani prijavljeno i iznos stima
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ovo je vrh danas 150 kn na računu a nema ni za špagu za balirku.
Al očito će bito do sezona mora i kupanja da se tamo potroši
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Mene je to natijeralo prije 3 godine da odem u Skandinaviju,sin mi se rodio ja 200 ovaca i 5 krava u stali janjci za prodaju telad za prodaju poticaj zatajio pare su tu a ja ni 100 kn u dzepu da kupim sanduk pive da ljude procastim,kad sam isao po zenu uzajmio 2000 kn da doktore procastim i babilje opremimo.Ubila sramota ali nisam ja tome kriv bio.Sad mi najvise krivo sto onu zenu satra teret a ona neda nista prodati.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A da ma neću ni ja dugo još koju godinu ako bude ovako gotovo .
Nema svrhe ja u košnji i ni kune na računu a ovi što niš ne rade njima sjedne
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Mali upravu si,puno puta sam to dozivio,uzimso spagu na dug i crvenio se.Kao da nista nisam radio a ubismo se od posla.Dodje nakupac po janjce hoce markirane ja markiram on dade sifru ja kod veterinara sredim a on 4 godine neodjavi,mucim se zivce jedem sta kako kud kako se izvuci iz govana sijede izbijaju ma zasto.Dodje poticaj “u dijelovima”taman dugove vratis onaj ostatak imas do pola iduceg i opet zaduzuj.Ja sa zenom vodim birbu i sad stalno kazem rijesavajmo se toga bijezi vamo a ona sve se nada bice bolje a ja finansiram odavden i bacam pare a usta bacam.
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Meni u Petak sijelo 3000kn pa sa cu stim kad u ovoj zemlji 3 paketa wc papira kostaju 100kn plati struju vodu telefon i ni za naftu nemas.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh