• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
Sve isplaceno sa danasnjim danom.
Nema problema sa ovom vladom.
Samo treba biti strpljiv.
...a tesko je nekima kad je lova u pitanju ������
Prošle godine mi je većina isplaćena u 7. i 9. mjesecu a izgleda da će tako biti i ove godine...meni je već pun k strpljenja!! Daj se raspitaj npr. u sloveniji kako to treba izgledati isplata eu novaca!
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
159
Nisi jedini, i kod mene samo 600 kn danas..opet 7 mjesec :/
Neshvatljivo mi , koliko primjetim često istima kasne s isplatama [emoji848]
Prošle godine mi je većina isplaćena u 7. i 9. mjesecu a izgleda da će tako biti i ove godine...meni je već pun k strpljenja!! Daj se raspitaj npr. u sloveniji kako to treba izgledati isplata eu novaca!

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Nebi o politici ali kad je rekao, nema problema sa ovom vladom- samo sam se nasmijao :smile:
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
koliko iznosi poticaj za eko.......mislim po kulturama...da li je to plus ovo osnovno plačanje?
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
159
Izgleda da je kako sam prije naveo, 300tinjak dnevno puštaju , kako prekontroliraju zahtjeve vjerojatno..

Valjda je danas počela eko isplata...od mojih nitko danas nije dobio.

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Može neko objasniti koliko imam pravo na poticaj a koliko mi je isplaceno ( za ovo drugo mogu izvod iz banke) jer sam proba preko Agroneta i ovdje ne kužim ništa.
Sta znaci "dodljeljena", "vrijednost" "stanje nakom prijenosa" to su brojke u hektarima kunama eurima krumpirima.....[emoji49]
f7b7f20e00b386acc6dd8851e6ce6162.jpg


Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Tu nesto ne štima!
To ispada nekih 17 t kuna ...ako sam d9br9 izracuna....
A za ustu povrsinu lani dobio 49 t kuna

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
To su osnovna plaćanja 153e,pa ide zeleno 70% od toga oo ha,pa ide preraspodijeljeno za prvih 20 ili 25ha (cca 400kn),pa za mlade cca 900kn po ha za prcih 50ha,pa IAKS ako si u tom podrucju pa posebnim prirodnim ogranicenjima od cca 900kn pa do 1600kn za brdsko planinska područja,pa mjera 10 ako si na terenima sa nagibom,pa leptiri ili ptice..pa mjera 11 ako si u ekološkoj,pa proizvodno vezana potpora.itd itd..sve piše na netu..
https://www.agroportal.hr/vijesti/25783

Ovaj link sam najmanje 3 puta stavio ovdje..
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Ovo ni sa tri fakulteta ne izracunam![emoji27]
Ma koliko god ja racunao gore dole pkus minus men8 fali nekih 15 t kuna[emoji27][emoji27]
A nemam ni krava ni eko ili nesro slicno......
Ma šta nebi bilo jednostavno kod popunjavanja zahtjeva za potporu da na kraju izracunaju mozete ocekivati poticaj u iznosu bla bla.....
Ovak9 nemam poima dali da nesto još čejam ili je to To.

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Neznam šta da napišem.ukoliko nisi smanjivao površine onda ako ti fali budeš dobio..sad za točan izračun bi ti nabrzinu izračunao ali nemam sad vremena.
S druge strane imaš pod odluke za 2017 koliko si trebao dobiti u prvoj rati i u predujmu.pa si usporedi dobiveno sa odobrenim..

Evo:
13775 osnovno
7713 zeleno
6000 preraspodijeljeno
12000 mladi
13650 iaks mjera 13 ako si na PPO (područja s posebnim ogranićenjima)
To je otprilike izračun.ne u kunu.ispada 53 tisuće..sad ovisi koliko su euro računali,ja sam sa 7.5kn/1€..
 
Posljednje uređivanje:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Meni je pravo 156 eura, a u odlukama kad pomnožim hektare sa 156, moram pomnožit sa 0.8 i onda dobijem iznose u odlukama.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh