• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Nadalje, da li itko zna kako koristiti sve funkcijonalnosti Agronet aplikacije?
Tu mislim na ostale opcije van podnošenja Zahtjeva za poticaj, to smo svi manje više prožvakali, ali ni to baš nije najjasnije.

Ima dosta novih opcija u Agronet aplikaciji.
Totalno novi segmenti mi se nude RURALNI RAZOJ i RIBARSTVO.
Čemi koji služi ?

A u segmentu aplikacije POLJOPRIVREDNO GOSP. ima novih opcija u meni-u:
Nacinalne potpore i Izjave.

Nova opcija za Obavještavanje im ne radi jer nakon unosa osobnih podataka GSM i email adrese informacije se ne pohranjuju.

Kao da se djeca uče dizajnirati i programirati aplikaciju, aradi ju KINGICT i uzima brdo para za to. Samo da znate koliko.

Totalno rasulo u Agronet aplikaciji, nište nije trensparentno niti se zna logički sljed akcija - opcija - rezultat - pravna posljedica u aplikaciji.

Jel se vi snalazite u ovome ?
 

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
114
Tako je i meni danas nekako sjelo.
ukupno sam dobio cca 6100kn za 2,1ha upisanog od studenog do danas
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Nadalje, da li itko zna kako koristiti sve funkcijonalnosti Agronet aplikacije?
Tu mislim na ostale opcije van podnošenja Zahtjeva za poticaj, to smo svi manje više prožvakali, ali ni to baš nije najjasnije.

Ima dosta novih opcija u Agronet aplikaciji.
Totalno novi segmenti mi se nude RURALNI RAZOJ i RIBARSTVO.
Čemi koji služi ?

A u segmentu aplikacije POLJOPRIVREDNO GOSP. ima novih opcija u meni-u:
Nacinalne potpore i Izjave.

Nova opcija za Obavještavanje im ne radi jer nakon unosa osobnih podataka GSM i email adrese informacije se ne pohranjuju.

Kao da se djeca uče dizajnirati i programirati aplikaciju, aradi ju KINGICT i uzima brdo para za to. Samo da znate koliko.

Totalno rasulo u Agronet aplikaciji, nište nije trensparentno niti se zna logički sljed akcija - opcija - rezultat - pravna posljedica u aplikaciji.

Jel se vi snalazite u ovome ?
A isto tako mislim da im je aplikacija agronet cudna, neke stvari uopce ne funkcioniraju, meni u nekim novitetima koje su unjeli ništa ne funkcionira...možda to budu popravili...Mogli su to bolje napraviti.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
254
jeste čitali ovo?:
"Tolušićevo Ministarstvo poljoprivrede, prema podacima na koje se pozivaju, hrvatskoj javnosti servira pogrešne podatke, kada se radi o isplati novca hrvatskih poljoprivrednicima iz europskih poljoprivrednih fondova, konkretnije Hrvatska je do sada isplatila 126,9 milijuna eura manje nego što to Tolušić prikazuje javnosti. "
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Sve dok je ovaca, neće falit vune... Nas treba oguliti do kosti da se možda dignemo na noge, zasada, svako u svom buđaku živi i snalazi se. Tako je sa svime u ovoj državi, malo se o tome piše, malo raspravlja u kafanama i po kućama uz kavicu i nakon par dana pompe, sve se zaboravi i ajmo dalje.
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
U kojem si podrucju?ZPO 119 eura /ha
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Super za tebe i ja bi isto trebao dobiti 226/ha al nema jos ni lipe...nikakve kontrole mi nisu bile, sve je ok, al novaca nema.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh