• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
U petak sam dobio tu novu potporu za krave dojilje i za krmače, i tu je glavna kvaka da ako ne prihvatite odluku koju su danas poslali u Agronet, morate vratiti uplačene novce. S druge strane, ako prihvatite novce, obavezali ste se da ćete prihvatiti uvjet da zadržite ili povećate postojeći broj grla za koje se dobila potpora i u 2021. godini. Detaljnije je u NN 53/2020.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Meni nije jasno po kojem kriteriju su se dijelili ti novci, ispada da sve ispunjavam a nisam dobio ako tko zna da mi objasni.
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
Znaci nista mi nije jasno...u prosloj prijavi imam prijavljen vocnjak nesto manje od hektara i nema me na popisu...jesenas sam sadio jos te po njihovom znaci da jos nisam vocar...i sta rec?
 

Jojo

Član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
32
Ja poslao upit, još nema odgovora. Isto sve zadovoljavam ali me nema na spisku. A imam krmače, krave i ovce. Sve papire. Kak su oni odlučili kome dati kome ne neznam. Jedino je kvaka možda da je netko napravio popis ko su primarni proizvođači a mi očito nismo koji nismo dobili.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Molim te da javiš koji si dobio odgovor, baš me zanima.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
mi isto bas danas bili predat poticaj i raspitali se za to, posto nema nas na popisu. i jednostavno nam rekli da nismo nista dobili i to je to.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Ne kome je stoka otišla u tome roku u tovu a ovo drugo je koliko mi je rekao ako se junice otele do 8 mjeseca i nezz što više.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ne kome je stoka otišla u tome roku u tovu a ovo drugo je koliko mi je rekao ako se junice otele do 8 mjeseca i nezz što više.
Jel bi ti mogao malo smislenije rečenice pisat sa zarezom i nekim ostalim interpunkcijskim znakovima da se može shvatit kaj hoćeš napisat?!
 

Jojo

Član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
32
Kako god. Ovo sve liči na kriminal. Previše na popisu ljudi koji nemaju ni Opg ni adresu, ni j.d.o. Možda griješim, ali ovo je nekak namješteno.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Ovo je rađeno preko de minimis potpora e sad ni meni nije jasno kako neki nisu upali a neki jesu. Ja nisam dobio za povrće recimo jer je parcela 0.48h a mora biti minimum 0.5h.


Ovo je napravljeno na brzinu i po meni je totalan promašaj. Ništa tu nema po zakonu.
 

Jojo

Član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
32
Objasnite onda ovo. Prvi za povrće i ima 0.07 h površine. Pa ko tu koga.
 

Prilozi

  • Screenshot_20200602_232150_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_20200602_232150_com.google.android.apps.docs.jpg
    43.9 KB · Pregleda: 39
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh