• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Trebali bi staviti po hektaru koliko sada košta sjetva kukruza, tko će uopće sijati s ovim cijenama gnjojiva.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,147
Sjelo 3 uplate ali fali još love dosta.
Nedovoljno ni za umjetnog pola.
Sve mi se čini sadit bez ičega.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Sjelo osnovno oko 236 kuna po ha. Nadam se da će biti još..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Sjelo 3 uplate ali fali još love dosta.
Nedovoljno ni za umjetnog pola.
Sve mi se čini sadit bez ičega.
Jel vam sjelo za otežane uvjete? Jel vam isti iznos ko lani ili smanjeno? Ja nemam nikakvih sankcija a dosta mi fali
 

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
Jel vam sjelo za otežane uvjete? Jel vam isti iznos ko lani ili smanjeno? Ja nemam nikakvih sankcija a dosta mi fali
Fali, fali, manja isplata,bitno da oni govore da se više isplačuje nego prošle godine🤔🤔
 

Maro08

Član
Tu od
14 Ožu 2019
Poruka
58
Smanili su za odredene postotke, ovisno o tome koliko ha imate upisano. Ima u izmjenama zakona u NN.
 

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Jel vam sjelo za otežane uvjete? Jel vam isti iznos ko lani ili smanjeno? Ja nemam nikakvih sankcija a dosta mi fali
Članak 2 gore navedene izmjene pravilnika jasno govori na koga se odnosi umanjenje ali koliko se meni čini da su oni umanjili svima pa i onima ispod 20.ha,isto tako smatram da je nepojmljivo da se naknadno vrše izmjene iznosa plaćanja za prethodnu godinu u kojoj je zahtjev podnešen a obveze ostaju iste,isto se desilo i s ekološkom,ali evo mi smo ovce i s nama se može kako oni žele.lp
 

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Zar nisu umanjili za orah i lješnjak a petogodišnje razdoblje i sve druge obveze su ostale...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh