• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Pa jel su vam poslali kakav račun za platiti? Meni ništa nije stiglo....

Jel su još nekome umanjena prava i za ovu godinu u agronetu? Meni za 2021. nema podataka ali piše za tekuću da su skinuta na 150 eura i piše tečaj eura 7.488 na dan 30.09.2022.??
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,120
Koliko znam to je obavezno plaćanje htjeli mi to ili ne. Čini mi se da čak ne moraju ni slati uplatnice već bi mi morali samoinicijativno platiti i biti zbog toga sretni i nasmijani. U protivnome prijete ovrhama.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Za obrtnićku komoru se zadužuje i oni šalju uplatnice a i dug se vodi u poreznoj, e sad za ovu poljoprivrednu nisam nigdje vidio zaduženje
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
189
Za obrtnićku komoru se zadužuje i oni šalju uplatnice a i dug se vodi u poreznoj, e sad za ovu poljoprivrednu nisam nigdje vidio zaduženje
Nikad platio, nikad ovršen, nikad dobio obavijest o dugu.... Mislim na poljoprivrednu komoru
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Nikad platio, nikad ovršen, nikad dobio obavijest o dugu.... Mislim na poljoprivrednu komoru
Članarina je 90 kuna godišnje. Prvu godinu nisu slali ovrhe, ali za ovu oće
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Članarina je 90 kuna godišnje. Prvu godinu nisu slali ovrhe, ali za ovu oće
Članarina je 72kn godišnje za poljoprivrednu komoru
 

Prilozi

  • Screenshot_20220610-145533_Gmail.jpg
    Screenshot_20220610-145533_Gmail.jpg
    43.5 KB · Pregleda: 19

LUCKY666

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
8
Znaci neverovatno u prvom mesijecu sam imao kontrolu, zbog te kontrole nije mi uplacivano ni lipe od prosle godine 11 mjesec, zadnji put su rekli da ce sve biti gotovo do 15.06 a upravo me zvao neki inspektor da me obavesti da cu za par dana imati kontrolu kontrole koja je mene kontrolisala 😂 pa jbn neverujem jesu jos koga obavestavali o ovome
 

Lill

Član
Tu od
8 Svi 2017
Poruka
65
Isto tako je bilo i kod nas....najprije kontrola s našeg podrucja...a sad prije mjesec dana kontrola toj kontroli došao iz Zg.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,546
To vam je tak treba zaposlit podobne pa izmislit pooso za njih. Kontrolor kontrolira kontrolora. Ako ih pitaš nešto van njihovog šalabaktera odmah su u problemu jer neznaju dalje.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh