• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Državna ili ne došao je cijeli obećani iznos...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
60
Imam kombinaciju ekolosko + mjera 10.1.12 i ove godine sam dobio cca 75% iznosa manje nego posle godine. Dal ima jos netko da je dobio manje?
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Isplaćuju sve samo proizvodno vezane potpore nee
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
60
PVP nisam imao. Ekoloska i PVP ne idu zajedno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Meni se čini da ni za osnovno,zeleno i preraspodjelu nije sve isplaćeno,meni ove godine ispalo 400kn manje po ha po onom sta su do sad isplatili,ili je to popapala maca
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
60

Meni je cak 2000 kn manje po ha.
Cca 100 Eur mi je trebalo biti manje jer sam prosao iz prijelaznog razdoblja u ekolosku. A gde je ostala razlika nemam pojma.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Smanjena je vrijednost prava pa mislim da je to krivo a zašto nemam pojma.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mareleona

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2018
Poruka
112
Pozdrav, da li je trebalo podnjeti kakav zahtjev za to mineralno gnojivo ili predati računeu agenciji ?Hvala na odgovorima
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh