• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
555
Trebaju provjeriti s poreznom, a čekaju i uplatu pdva
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Screenshot_20220714-134112_Gmail.jpg Jel netko dobio ovo na mail,ne kuzim kakvu aktivnost na oranicama,kaj da kuruzu poberem🤣🤣 kod mene se ni nevidi onaj monitoring na agronetu
 

Marko83

Novi član
Tu od
1 Svi 2022
Poruka
9
Zahtjev u agenciji zaprimljen 14.4. za potporu mineralno gnojivo, za sada kod mene još ništa nije sijelo.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
View attachment 51398 Jel netko dobio ovo na mail,ne kuzim kakvu aktivnost na oranicama,kaj da kuruzu poberem🤣🤣 kod mene se ni nevidi onaj monitoring na agronetu
Ma to ih nešto izgleda zahebava tokom postavljanja. I ja dobio mail danas. Upravo sada provjerio i imam 3 njive na kojima je neutvrđeno stanje (žute), a slika sa satelita još od prošle godine 😂 😂

Provjera - Agronet - Izravna plaćanja i IAKS mjere - Monitoring - Pristup monitoringu i izbacit će ti
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,549
Kod nas jedna žuta (strnište pšenice), 10 metara dalje druga parcela zelena, isto strnište...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,187
Ja dobil to danas preko sms-a na mob.
Screenshot_20220714-151407_Messages.jpg
Znaci, to je njihova greska nekakva?
Da se nebi sjetili i obustavili nam i to malo crkavice kaj dobivamo.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,359
I meni su poslali istu poruku. Kako imam voćnjak pitanje je kaj bi ja sad trebal? Možda obrati zelene plodove ili otresti lišće? Ti ljudi ne znaju gdje im je glava, a gdje rit.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Budem provjerio čisto da ne bude nismo znali, ali ne može biti slika sa satelita strnište i da bude žuto, a ja imam Šećernu repu na toj parceli. 😂 😂 Očito da se tek uštimavaju.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Koliko uopce daju za taj umjetni gnoj?
450 Hrk prva rata, 250 hrk druga rata po hektaru

Ja dobil to danas preko sms-a na mob.
View attachment 51402
Znaci, to je njihova greska nekakva?
Da se nebi sjetili i obustavili nam i to malo crkavice kaj dobivamo.
Koja ovo budala poslala, pa plugovi u zemlju nedu od ove suše. Ovo ti ispada kao neki akronom na predavanju nam kaže brazda mora biti 2 m dubine. Imam takvu susjedu diplomirani agronom a nema pojma o poljoprivredi, još je i neka šefica u KC Županiji za poljoprivredu a za savjet pita mene što i kako 😂

Ništa za djubar vi koji ste dobili dal ste dobili odluke na agronetu?


Do sad po komadu 627 kn
Nikakve odluke, predao orginal račun, otpremnica i stigao pri dio. Kad će drugi dio od 250Hrk po hektaru to nitko nezna.

Ja tek danas u nacionalnim potporama imam vidljiv zahtjev.
Nije ga bilo do danas.
Bio je i prije, malo je vidljiv malo nevidljiv, ovisi kako njima odgovara.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
378
Pa kak to brzo ide,ako ide po abecedi ili po datumu prijave,mi bumo na redu,tam oko Božića...😂😂😂
Ajd da netko počne žito uplaćivati ,već smo zaboravili kaj smo sve prodali 😂 a para niotkud
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ma dobit češ za gnoivo, ako te se sjete 😂. Dobro vi imate žito, u tom djelu ja sam malo zabrljao, tri tjedna sam morao pauzirati da ne dobijem i drugi stent, ali zato stoji velika zaliha u klipu još od prošle godine.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh