• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
393
Ok. Javim,ako bude,da i drugi znaju. Začudo,promjenom nositelja,nisu uplate izravnih plaćanja " zaštekale" osim kaj smo dugo čekali karticu za naftu,tj.pametnu karticu . Inače,19 - a nam je godina .
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
430
Slučajno pogledam ovu temu ovih dana pa si mislim i pitam se kakvu to računicu u poslu imate kad čekate te poticaje ko ozebli sunce. Ok, lijepi su tu iznosi za neke ljude ali da tak čekam poticaje i zavisim od njih, vjerujem da bi momentalno zatvoril opg i prebacil se u neki drugi posao.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Jutro,cekamo

Slučajno pogledam ovu temu ovih dana pa si mislim i pitam se kakvu to računicu u poslu imate kad čekate te poticaje ko ozebli sunce. Ok, lijepi su tu iznosi za neke ljude ali da tak čekam poticaje i zavisim od njih, vjerujem da bi momentalno zatvoril opg i prebacil se u neki drugi posao.

To ti je mindset 😂

Šala na stranu, svako sebi kroji, pa tako bira hoće li to čekat, ili pak ne...
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
70
Slučajno pogledam ovu temu ovih dana pa si mislim i pitam se kakvu to računicu u poslu imate kad čekate te poticaje ko ozebli sunce. Ok, lijepi su tu iznosi za neke ljude ali da tak čekam poticaje i zavisim od njih, vjerujem da bi momentalno zatvoril opg i prebacil se u neki drugi posao.
Nemas kaj misliti u mom slucaju.Na poslu se najde vremena za forum da brze vrijeme prejde.a kad dojde pol 4 trk doma jest kaj je draga skuhala i pravac na traktor orat.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
165
Za sve nas kojima nije isplaćeno, u agenciji se nitko ne javlja, a onda se kontaktirao "područni ured" agencije gdje su nam rekli da ili smo pali u drugi krug ili nam se sprema kontrola.

Drugi krug ide kraj tjedna, odnosno sutra ili idući tjedan.
 

Jojo

Član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
32
Svaka čast Vama na info. Al svaka čast i njima.ebo im majku sve po spisku.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

maja1201

Novi član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
13
Za sve nas kojima nije isplaćeno, u agenciji se nitko ne javlja, a onda se kontaktirao "područni ured" agencije gdje su nam rekli da ili smo pali u drugi krug ili nam se sprema kontrola.

Drugi krug ide kraj tjedna, odnosno sutra ili idući tjedan.
Dobro. A ako je kontrola, kada bi onda bila isplata? 🤔🤔
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
165
Još jedna inf iz agencije, za sve koji nisu dobili u tijeku je administrativna kontrola, kad će isplata to sam dragi Bog zna... A kako oni to misle odraditi i kakve veze ima kontrola koja se odvija do kraja godine s isplatom predujma meni nije jasno...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh