• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Najbolje je da danas ništa ne delaš jer si u šoku. Malo se primiri i do sutra odmori, ako treba i duže. Trebalo bi ih upozoriti da to ne delaju, neka puštaju pomalo, treba misliti i na zdravstveno stanje ljudi. To teško da bi podnijeli i najjači.
Možda je jedan od takvih kolega Boskobuha, ali nisam siguran. o_O ;)
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Monitoring radi trenutno samo informativno. Svatko si sam može vidjet na kojoj parceli i zbog čega je nesta naznačeno. Tako da za sad nije jikakva kontrola ni nista nego nisu mogli sve odjedom odradit. Strpljen spašen.
 

zlaja1

Član
Tu od
20 Lip 2016
Poruka
70
Nisam ni ja dobio ni lipe još, da li je tko zvao u agenciju kada će to biti isplaćeno??????
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Pa da sam jučer stigao koristiti internet i ovo pročitao drage volje bih se odmah bacio u krevet, jer je več stvarno previše. Još od jučer tražim gdje mi je STENT nestao iz srca, još uz kroničnu aritmiju, preteško, jer sam jučer bacio 1 hektar livade u oranicu , livada gdje se boji i moja kčerka pješke hodati, neznaš na koju stranu preveliki nagib. U principu još malo pa gotov za 7 dana ako ne uzmem godišnji i odem u KATAR, neznam dali sam na Daličevom popisu za besplatan put kao desno smetalo 😂

Pa ti si mi tu odmah preko brijega Bilogora, sad vidio piše KC
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Najbolje je da danas ništa ne delaš jer si u šoku. Malo se primiri i do sutra odmori, ako treba i duže. Trebalo bi ih upozoriti da to ne delaju, neka puštaju pomalo, treba misliti i na zdravstveno stanje ljudi. To teško da bi podnijeli i najjači.
Možda je jedan od takvih kolega Boskobuha, ali nisam siguran. o_O ;)
I reci ovoj Crnoj Višnji ( Pevec ) meni tu preko livade, sve ču da joj dam samo da prestane pjevati sa Zdravkecom svaki dan😂😂 Pogodi koje selo?😂

Preko Zrinskog Topolovca je najbliže :ppozdrav:
To sam i ja rekao, gledaš u Križ a vidiš u Topolovac😂😂
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Vodim te u Katar kao lijevo Smetalo u trošku moih poticaja 😂, POGODIO SI IZ PRVE, a ja se danas naspao nikaj nisem delal🙈 sram me bilo.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Nemoj me zezat da još ništa nisi dobio. Pa meni u jednom danu uplatili 20 000 nisam ih još ni pomirisao a nemam pojma dali su još što uplatili, ženu sam ostavio pred bankomatom da sjedi pa nek mi javi dali na što sjela ili nije 😂🤫još se nejavlja 😂 nadam se da ju netko nije ukrao umjesto bankomata🙊😂. Pa čitam tu ima previše ljudi koji nisu dobili. Ja sam i bez poticaja osigurao sljedeču godinu umjetno sve ispod 700 hrk Urea i petnajstica, da sam imao gdje kupiti sjemenski kokuruz i herbicid i to bih kupio koliko sam poludii od ove jebe..ne poljoprivrede. Sory na ovakvome odgovoru ali previše ljudi stvarno ništa nije dobili a para kao ima za sve. Očito da nema para
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh