• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Bio sam na svim edukacijama i meni je leglo samo 10% od onoga sto bi trebalo
E onda ne znam. Očito je došlo do nekog zajeba.

Vezano za mjeru 10, netko je napisao da isplata ide od utorka. Ja imam u M10 "mehaničko uništavanje korova". Onda valjda i to ide od utorka. 🤷🤷🤔🤔
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
558
Vezano za mjeru 10, netko je napisao da isplata ide od utorka. Ja imam u M10 "mehaničko uništavanje korova". Onda valjda i to ide od utorka. 🤷🤷🤔🤔
Ako bude išlo prije će u sridu, jer u utorak moraju pripremiti isplate.
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
116
133€ bude poticaj po ha ako nispunjivamo uvjete po kulturama. Nesmije nijedna kultura prelazit 75% ako sve štima ostaje isto. Rade kak hoću snama.
Kako bi naša voljena ministrica rekla "mi potičemo hrvatskog poljoprivrednika".
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
302
133€ bude poticaj po ha ako nispunjivamo uvjete po kulturama. Nesmije nijedna kultura prelazit 75% ako sve štima ostaje isto. Rade kak hoću snama.
Kako bi naša voljena ministrica rekla "mi potičemo hrvatskog poljoprivrednika".
A ako se sve ispuni poticaji će biti veći nego do sada.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,339
I sad navedite koliki je to postotak poljoprivrednika koji će ispuniti sve ?! Ja sam isto da se smanje ili da ih nema, ali u ovom sada novom sistemu poticaja znamo tko će opet uzeti veći dio kolača...
 

IMTjd

Novi član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
14
ima val bude u utorak


si imao kakve promjene
Nikakve promjene bila ova iz ekoloske stanice u kontroli sve u najboljem redu (u agronetu nema nikakvih sankcija niceg) sad me bas zabrinjava, leglo niti 10% nego sto bi trebalo

Nikakve promjene bila ova iz ekoloske stanice u kontroli sve u najboljem redu (u agronetu nema nikakvih sankcija niceg) sad me bas zabrinjava, leglo niti 10% nego sto bi trebalo
Jedino ako u utorak, srijedu jos sta ne uplate inace prije sve uplate isle po redu
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
666
133€ bude poticaj po ha ako nispunjivamo uvjete po kulturama. Nesmije nijedna kultura prelazit 75% ako sve štima ostaje isto. Rade kak hoću snama.
Kako bi naša voljena ministrica rekla "mi potičemo hrvatskog poljoprivrednika".
Ako nisi ispunio uvjete po kulturama onda bude 0. Kada ispuniš prvi uvjet a to je raznolikost onda je 133, plus ostale kombinacije.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,621
A kako ce ic za vinogradarstvo? Predpostavljam ovo raznolikost da su razliciti usjevi? Ili? A sta mi koji imamo trajne nasade
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
227
Ako nisi ispunio uvjete po kulturama onda bude 0. Kada ispuniš prvi uvjet a to je raznolikost onda je 133, plus ostale kombinacije.
133e početak, predavanja 60e, stajski gnoj mislim oko 200e ,raznolikost usjeva možda kojih 50, predusjev možda kojih 40e ,minimum 440e hektar
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,339
Ako nisi ispunio uvjete po kulturama onda bude 0. Kada ispuniš prvi uvjet a to je raznolikost onda je 133, plus ostale kombinacije.
Koliko su nas uputili, a nisu nešto pretjerano, mislim da je 133 eura odmah osnovno, a sve dalje donose mjere. Tu gore se spomenuo minimum od 440 eura, ali za koga? Za onoga tko ima stajski gnoj i onaj tko ga može nabavit... Također iznosi pojedinih mjera su varijabilni, nisu fiksni, pa tko će ga više znati. Ja sam riješio zahtjev ali niti igdje piše niti mi je tko u agenciji rekao koliko ja to zapravo sada ću imati potpora, kažu vjerojatno ste vidjeli na televiziji da ide novi sustav potpora, super su nas uveli u to, jedino što sam ispunio je raznolikost usjeva.
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
224
Ja sam shvatio ovako.nakon citanja zakona
Da svi dobe 130
Da svi dobe i 110 za prvih 30ha
I da dobijes 60 ako ispunis raznolikost usjeva
Ugrubo ako imas 29.99 ha i ispunjavas ovo gore dobijes 8999 eura
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh