• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Na koji broj zovem da vidim zašto mi nisu uplatili?

Evo dobio ih na broj 016002779. Kažu da sam u administrativnoj kontroli za mjeru 10.
 
Posljednje uređivanje:

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
116
Na koji broj zovem da vidim zašto mi nisu uplatili?

Evo dobio ih na broj 016002779. Kažu da sam u administrativnoj kontroli za mjeru 10.
Za što iz mjere 10? Ja čekam za izvorne i zaštićene pasmine. Ne znam jel to uopće uplaćeno kome
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Kako da ga znam 😂?


Kad završe onda će ići isplata. Tako mi je rekao.
Kaže pošto je samo administrativna trebalo bi brzo.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,171
Ovo nema veze sa poticajima, ali ima sa radom Agencije za plaćanja.
Danas sam dobio informaciju na e-mail od firme Certilia u kojemu me obavještavaju da mi za mjesec dana izlazi poljoprivredna iskaznica i upozoravaju me da na vrijeme napravim zahtjev za novom jer inače staru neću više moći koristiti. Pogledam na iskaznicu i stvarno ona mi izlazi za mjesec dana. Nazovem na info telefon u Certiliu sa pitanjem da li mogu zahtjev podnijeti preko njih. Dobio sam odgovor da je to moguće samo preko Agencije, a preko njih mogu napraviti aktivaciju kartice ako bude potrebno. Zahvalim na odgovoru i nazovem u Agenciju djelatnicu kod koje radim prijavu poticaja. Velim joj da mi izlazi poljoprivredna iskaznica i da želim podnijeti zahtjev za izradom nove. Ona mi odgovara da su jedino o čemu razmišlja prijave poticaja i da ju sada ne zamaram sa nikakvim dodatnim zahtjevima. Dodala je još da ona nema nikakve informacije što mora raditi vezano uz izradu novih iskaznica i neka ju nazovem idući mjesec jer će do onda možda imati kakvu informaciju. Usput je rekla da bi moglo biti problema oko izrade novih i da je najbolje da si kupim plavu naftu za svaki slučaj dok kartica još vrijedi.
Ovo je da ne povjeruješ. Zato se i ne zna što isplaćuju i kada. Izgleda da čekaju da nastane problem pa ga onda idu rješavat, a korisnici neka se snalaze kako znaju i umiju. Za to vrijeme njihov šef lovi za guzice tuđe žene, ponekad dobije po gupcu, ali se ne sekira puno, pogotovo ne za rad Agencije kojoj je na čelu.Politika je tu da ga štiti bez obzira na rezultate, podobnost na prvome mjestu.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Kako da ga znam 😂?


Kad završe onda će ići isplata. Tako mi je rekao.
Kaže pošto je samo administrativna trebalo bi brzo.
Kakva kontrola. Misle da smo debili. Prije mjesec dana oni koji su imali pravo na mjeru 10 mogli su se prijaviti za mjeru 22. Znači svi oni koji su dobili mjeru 22. nemaju se šta kontrolirati jer su ih kontrolirali pri isplati mjere 22. Samo što oni misle da smo glupi i pusimo njihove price
 

Marinko0611

Novi član
Tu od
8 Lis 2021
Poruka
16
17.01.2023 zvali su me da imam kontrolu na Muk i da pošaljem potrebnu dokumentaciju tako da mi nije silo ni centa.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Znači ja mogu očekivati poziv?

Znači poslao si im samo dnevnike radova i to je to?
 

Marinko0611

Novi član
Tu od
8 Lis 2021
Poruka
16
Da poslao sam agenciji dnevnik radova i slike strojeva s kojim sam obrađivao to,pa je agencija valjda prosljedila dalje kome već nebih znao.Nisu mi dolazili na opg.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Koje strojeve si im slao?

Ja imam frezu pipalicu i ručni trimer 🤣
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh