• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,432
Jasno piše šta treba navesti u tablicu, samo treba čitati, a mjera 22 se upravo odnosi na to.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
67

Iskreno receno meni nije jasno. Imam samo M22 za upisat.
Kolona 1 i 5 su jasne, tu nema nedoumice.

Dal je kolona 2, samo mjera 22 ili treba cijeli ovaj tekst: "Izvanredna privremena potpora poljoprivrednicima i MSP-ovima koji su posebno pogođeni učinkom ruske invazije na Ukrajinu“ - „POLJOPRIVREDNICI“"? ili nesto trece?

Kolona 3, nisam siguran tko je bio davatelj potpore, pretpostavljam ministarstvo poljoprivrede.

A za kolonu 4, valjda ono sto je opisano sa 2.4.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Hidalgo_45

Novi član
Premium
Tu od
14 Kol 2023
Poruka
5
Iskreno receno meni nije jasno. Imam samo M22 za upisat.
Kolona 1 i 5 su jasne, tu nema nedoumice.

Dal je kolona 2, samo mjera 22 ili treba cijeli ovaj tekst: "Izvanredna privremena potpora poljoprivrednicima i MSP-ovima koji su posebno pogođeni učinkom ruske invazije na Ukrajinu“ - „POLJOPRIVREDNICI“"? ili nesto trece?

Kolona 3, nisam siguran tko je bio davatelj potpore, pretpostavljam ministarstvo poljoprivrede.

A za kolonu 4, valjda ono sto je opisano sa 2.4.
Ja sam u 2. koloni stavio puni naziv. u 3. ministarstvo poljoprivrede, jedino sam u 4. stavio različito, 2.1.
Otiđite u svoju savjetodavnu službu i tamo sve objasne i pomognu ispuniti
Blago vama koji imate sposobne ljude u svojoj savjetodavnoj
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,609
Oni to moraju znati i znaju jer im je to posal, druga stvabar je što se pojedini prave grbavi. Ja za svoju savjetodavnu imam samo pohvalu
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
555
Šta ste se pripali, ako i nešto ne ispunite oni će ispuniti. Zašto bi mi morali znati ko daje lovu. Svejedno EU ili Hrvatska. To je najmanje važno kod ispunjavanja tablice. Bitno je da stavite datum odluke, koja mjera i iznos koji ste dobili
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Zna li se išta o onom "obećanju" ministrice u vezi "pomoći" ratarima zbog niske cijene ozimih žitarica??!!
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
660
Kolega dj(di džej) je promijenio profesiju u hdz.
Molim moderatore da mu promijene nick!!

Nekima isplate, nekima ne.
Pa smanje 50% od obećanog. Ali to su tek sitne tehnikalije.
Glavno da svi šute.
A njih obećanje ništa ne košta.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,369
A kak bi bilo da se svi učlanimo u taj hd...??? jedna država, jedna partija, jedan poticaj, jedan um.....
Tak bi bili svi sretni i ne bi bilo zapostavljenih. Ili si ja to samo tak mislim? Onda se pak sjetim vremena gda je pri kazanu bila velka gužva i da se do njega isto trebalo probijati. Nekome je uspjelo, ali večini nije. Eh moj živote.....
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Kako vama izgleda monitoring? Meni je do sad bilo i zeleno i plavo, sad odjednom sve plavo. A odrađeno je u roku sve što treba.. Kod prijatelja isto, bilo mu i zeleno, i žuto i plavo, sad sve plavo.
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
555
Po njima bi svakih petnaest dana tribalo izfrezati, da bi stavili zeleno. Kakve sankcije ako je plavo tj.oni ne mogu utvrditi ima li poljoprivredne aktivnosti. Pa ko je lud sada frezati voćnjak kad je voće obrano.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,359
Evo gle


4 parcele. Sve 4 voćnjak.

Onaj dolje frezan i on je uvijek zelen.

Ova 3 košena. Sva 3 kosim isti dan, u biti u 2 dana sva 3 pokosim. I izmjenjuju se boje na njima ko na semaforu.
Screenshot_2023-08-23-08-44-19-133_com.android.chrome.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh