• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Meni jučer došla samo obavijest iz HPA o prijeboju duga za analize mlijeka.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Kakve odluke??Sta ima jos ljudi sta im vjeruju??Godisnji,jesen izbori,nepitajte dalje za nist,do iduce godine.I meni napravili preboj 400kn,nemam pojma di to nasli,,al neka im..
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Da li netko zna ono za mlade poljoprivrednike za oatvarivanje dodatnih poticaja treba imat srednju prehrambenu veterinaraku ili sl. A ako ne onda onaj neki tecaj mjera 1 ruralnog razvoja. Pa mene sad zanima gdje se moze na taj tecaj i koliko to kosta?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
http://www.mps.hr/UserDocsImages/Potpore/MLADI 18.2.15..pdf

Ja sam ovo našao i vidim da i "pčelar" prolazi kod mene,a pošto imam košnice,dobro mi dođe.
U međuvremenu u POU u Kutini će na jesen pčelarska škola u koju ću se upisati,sad cijena ovisi o broju kandidata,a gospođa koja to vodi je na godišnjem pa nisam saznao detalje,ali vjerujem da potražiš u nekom pučkom otvorenom učilištu programe osposobljavanja,mora ih biti...
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
25% povrata osiguranja nismo dobili dobrih 4 god, izračunajte si ispada između 19 - 20%.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Mislim xa nije bilo 25% nego malo manje 20%
Ako se nevaram krajem 12 da je ispaceno lani
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ja sam lani popušio taj povrat zbog nečije greške,nego krajem čega 12 je lani isplačeno,12 mjeseca?Pa nikad nije bilo tako kasno,ma mislim da lani isto bilo prije samo neznam jel u 7 ili 8 mjesecu:icon_scratch:
A jel nema niko nikakve informacije kad će ove godine?
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
To i mene zanima, da li tko zna nešto o povratu osiguranja? Lani je bio 01.09. isplaćen...
 

poljovg

Novi član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
8
Pozdrav! Zanima me ima li onih kojima nije isplacen poticaj u cjelosti iz neobjasnjivih razloga?
Nama nisu isplatili dobar dio za mlijecne krave ,tj. isplatili su nam samo 40% svega s tim da znamo da je bila financijska disciplina ,duga prema drzavi nema,tako da nam duguju jos lijepu svoticu.
U agenciji su nam rekli da ce biti isplate u 9.mj.
te kako jos nisu isplatili 20% cjelokupnog poticaja!
Jel to moguce?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh