• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Onaj tko ima manje od 20 ha,ima razlicite iznose po ha. Oni koji imaju više njima su iznosi podjednaki..Mislim na preraspodjeljeno..
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
527
Meni nije sjelo ništa , samo za mlade prošli tjedan . Zvao danas agenciju rekli mi da isplate idu do kraja ožujka.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
391
Meni nije sjelo ništa , samo za mlade prošli tjedan . Zvao danas agenciju rekli mi da isplate idu do kraja ožujka.
pa i to nisu loše vijesti...kad već mora biti tak rascjepkano...
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Sve je dobro uplate sjedaju na racun, al sad kad zbrojite preraspodjeljeni plaćanje od 11.mj. do jucerašnje isplate koliko ste dobili?Ja imam preko 20 ha, preraspodjeljeno se isplacuje za prvih 20 i do sad sam dobio 7750 kn .. isplaceno u tri puta ,prvi dio u 11.mj. i dvi manje isplate u 2.mj. prijašnjih godina sad za prerasp. dobivao oko 9000 kuna...tocnije prošle godine 8950...E sad ili se smanhilo preraspodjeljeno ili bude jos koja uplata....Jel nekom sjelo vise za prvih 20 ha?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh