• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
Pa kako meni svake godine sve odgovara? I nikada mi nefali ni jedan dio isplate?
 

Elpastiro

Član
Tu od
13 Tra 2019
Poruka
49
Meni je isto tako..samo eto sta malo razvuku isplate...mislim ako je rješena kontrola da bi svi tribali dobit regularno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
Čemu sad takva poruka? čemu dizanje tenzija unutar teme bez potrebe? Što Vas kolega uopće smeta kako ja interpretiram iznos koji je uplaćen ovaj tjedan? Jesam ja uopće spominjao nešto da ću dobiti manje? Svake godine dobijem točno. Radi se o tome da su rekli ovaj tjedan 4 isplate, a bila je samo jedna u dva dijela i to u iznosu koji mi ne može riješiti niti jedan financijski problem kojeg trenutno imam pa sam ga i nazvao iznosom za wc papir. Očekujem da će sve biti isplaćeno u više ili manje sličnim rokovima kao i lani, ali to ne mijenja činjenicu da su uplate ovaj jedan bile male i praktički beznačajne. Nisam time nikog napadao nego opisao iznos u poluinformativne svrhe. Čekamo dalje....
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,868
Rekli su u prvoj rati ide sve to...a u 3.mjesecu iaks mjera 13...pa sad zivi bili pa vidjeli
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
nisu željeli jasno napisat u objavi..
mogli su tablicu stavit...
 

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
295
Zvao sam agenciju u Zagreb da vidim kada će uplata za koze. Prvo mi je rekla da nisu još nikome uplatili a onda kada je gledala moje podatke rekla je da ne ispunjavam uvjete za potporu jer nemam koze na gospodarstvu duže od 100 dana. Koze imam od 2013 do 2018 upisane :unsure: mislim da jednostavno nemaju dovoljno love.
 
Posljednje uređivanje:

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
Svaki dan ih zovem i od svakog ali svakog dobijem različitu informaciju o opg-u i iznosu koji trebamo dobit jel nismo dobili još ništa, tako da više ne znam šta da mislim
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh