• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Ima li tko mjeru 10, očuvanje travnjaka velike prirodne vrijednosti? Kad za to treba biti uplata?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,152
Ja juce bio u agenciji, isao prijaviti poticaj, prinos i to..
Moras sve racune prioziti da bi to ostvario..
Ja sam konkretno ponesao za mjesanac jel kan nisam kupio sav i odgodili su zahtjev dok valjda nekupim sve..
Tak da mi tu uopce nema logike nikakve, prijavljeno sve sto se bude radilo..kupljena za sjetvu vecina....
Ono sto mene zanima..ko kupi 500 kg umjetnog i onaj ko kupi 5 tona dobivaju istu pomoc?

Iznos računa za kupljeno gnojivo mora biti veći od iznosa potpore. Vrlo jednostavno.
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
I ja sam čuo da je nekima bilo, ali meni nije. A ne znam nikoga tko mi može potvrditi da mu je sjelo za travnjake
 

Maro08

Član
Tu od
14 Ožu 2019
Poruka
58
Meni je kolega rekao. Zvao je u agenciju jer nije znao za sto mu je sjelo. Pisalo je samo mjera 10. I rekli su da su travnjaci
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh