• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

LUCKY666

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
8
Jel ima jos neko da nije dobio ali bas nikakvu uplatu od 11 mjeseca, imao sam kontrolu, bilo sve uredu ali niko ziv nezna kome treba da se obratim sta se desava sa tim jedini odgovor da se strpim i cekam, ili da zovem kontrolu na terenu i normalno niko nema njihov br niti zna bilo sta o tome, jel ima neko slicnih iskustava?
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
38
Idi u agronet,napravi web snimku zaslona i slikaj zaslon sa geolokacijom u rubrici KNT ukoliko ti nije uvedeno ništa pod navedenom rubrikom.Izvjestaj o svakoj kontroli mora se ucitati u agronet,rubrika KNT.Kako bi zastitio svoja prava moras se sluziti ovakvim budalastinama jer je to jedino sta ti danas sutra moze pomoci da nesto rijesis ili ubrzas.
 

LUCKY666

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
8
Gledam to vec vise od mesec dana i tamo nema nista, i sad nisam razumeo da slikam to da nema nista tamo i sta onda?
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
38
Ako slikas sa geolokacijom pisat ce ti i lokacija i datum i sat.Ako te budu rastezali sa isplatom...uvijek imas dokaz da nije bilo uneseno u sustav.Oni kad unesu stave datum koji oni zele.
 

LUCKY666

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
8
Hvala, otprilike shvatio sam iako nevidim svrhu, ako uzmemo u obzir njihovu neozbiljnost i bezobrazluk, da sam rekao da cu sledeci razgovor snimati, i da posle 10 dana zvanja jedini odgovor koji sam dobio je da se obratim kontroli na terenu, i jedini br je u stvari br koji kontroli se ribarstvo i nema nikakve veze sa poljuprivrednicima i stocarima, u svakom slucaju hvala slikao sam pa cu sa cekati jos koji dan.
 

Akinoma

Novi član
Tu od
17 Tra 2022
Poruka
14
Nikome nista...odugovlače...shebali su lovu...portali se hvale isplatama..agencija se izvlači kako ima još vremena..ebo lud zbunjenog....više ni ne provjeravam nakon jučerašnjeg razgovora..nema smisla...30.6.ću otići na bankomat..
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
38
Jeste pregledali na stranicama APPRRR isplate ..financijska godina 2019 i 2020,u tablici pise isplaceni iznosi,to su iznosi koji se prezentiraju EU,provjerite jeli Vam odgovara.Do sada 30 ak ljudi provjereno,nije tocno,iz iznosa koji pisu da su isplaceni nije maknuto nista gdje je netko imao sankciju.EU je prezentirano sve kao u punom iznosu isplaceno.
 

Akinoma

Novi član
Tu od
17 Tra 2022
Poruka
14
Ako i ustanovimo da nije točno što dalje? Slikati ili? Kao i referetna godina. ..već 2 godine je nema..mi čekamo. .šutimo. .mislim da su novi prosvjedi neizbježni. .kao i zemlja...ništa ne štima u ovom cirkusu od drzave
 

Life

Novi član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
19
Ekološka za konje... itko dobio? Zar nisu rekli da će se isplaćivati iza 15.04?? Zar to ne znači SVIMA? Jel itko u zadarskoj županiji dobio?? Dajte napišite ako ste dobili i u kojoj županiji? Stvarno da-ne-kažem-šta od države!
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
I ja sam mislio da ista mjera se isplaćuje svima isti dan. Neki oko mene su dobili za travnjake velike prirodne vrijednosti, a ja nisam. Pa sam zvao i rekli su mi da oni imaju kriterije po kojima isplaćuju, tako da će svima sjesti uplate ali ne u isto vrijeme 🤷🏼‍♂️
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
251
Ovo sad već postaje sramota ,smatraju nas sve glupima jer rade šta hoće i kako hoće zar za njih koji rade na tim isplatama ne postoje nikakvi zakoni.Treba taj nered prijaviti nadležnima za njihov rad jer ovo više nema smisla.Moj zahtjev za isplatu za osiguranje usjeva je u obradi puna 2 mjeseca a na meil ni ne pokušavaju odgovoriti
 

Akinoma

Novi član
Tu od
17 Tra 2022
Poruka
14
Konji Slavonija isto random...neki dobili nekima ništa. Mi nista. Isplata vam ne ide do 15.6. Provjereno 30.6.zvali prošli tjedan mi...izgleda da naše vrste ne.moraju jesti..još kao zaštićene. .nema se Šta o ovoj državi. Krenuti prijetnje prosvjedima dugo nismo...vrijeme je...referentnu godinu čekamo 7 godina...a u svim pravilnicima piše 5...kome je bitno? Nikome...

Šta sve trpi hrvatski seljak:
Poticaje na kapaljku?
Varanje sa zemljom?
Varanje u isplatama.
Varanje u rokovima.
Nemilosrdne cijene.
Probleme s prodajom.
Varanje u odlukama. Provjerite dobro. Puno ih je uočilo razlike bankovni racun>agronet izvjesce...
Fondovi novci iz njih? Nema ih... Kontrole? Veze s vezom...
A mi...sjedimo i plačemo. ..nema plakanja. Krseve od traktora pod gas i u sabor...
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
38
Jadno je to sto oni "splaseni" ne dolaze na prosvjede a poslije su glavni i glasni kad su isplate.Da nas ustaje 500 a da se ostali uvuku u misju rupu jer su npr.ove godine bili prvi u redu naplate a dogodine kad nastane problem onda bi se brzo prikljucili.
Od sada...prosvjed sa popisom ljudi obavezno.
Kad se bilo kome tko nije dosao na prosvjed..dogodi problem pa se jos i javi...moze samo dobiti i od mene prijavu.

Nisu isplatili zasticene pasmine nego svoja smrdljiva zasticena dupeta.Dabogda im falilo hrane za 26 generacija obitelji.Gade mi se.
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
bok svima, ove potpore za mineralna gnojiva. Ulaze tu povrsine pod krumpirom i lucernom?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh