• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
365
Gospođa je napisala da treba ukinuti poticaje. Ja je pitam kakve veze ima isplata poticaja s tim sto ona 1 tele prodaje bez novaca. Dapace, smatram da nema poticaja, vrlo malo ljudi bi se bavilo poljoprivredom i nebi bilo isplativo. Ocito onda oni nesto krivo rade.
Tema je " isplata poticaja".
Nemam jedno tele. To je jedan kupac,koji je uzeo jedno tele.
Koliko mi je poznato,svi u sustavu pdv ne smiju primiti novac " na ruke" već na račun. Dakle,ti imaš baždarenu vagu doma,kupac vjeruje da ne varaš,kupac dođe,vagneš tele,napišeš račun,kupac uplati i sutra dolazi po tele. Ako nije tako,onda nemamo o čemu razgovarati.
Ili si švercer. Opet nemamo o čemu razgovarati.
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
401
U čemu je onda problem?Kako možeš čekat novce od kupca 3 mjeseca?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Mehaničar neda auto dok mu ne platiš, ja ne bi dao tele dok ne vidim lovicu, bilo je koji su dali pa su prevareni.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
276
Stvarno ove isplate nemaju smisla a još više mi nije jasno zašto je ministrica izjavila da će biti u 5mj.Da tako bude u drugim sektorima (prosvjeta ili mirovine)zemlju bi okrenuli.
 

Takko1

Novi član
Tu od
3 Svi 2022
Poruka
5
Naša odvjetnica je jučer dobila odgovor agencije da smo mi tek 24.05 prošli provjeru za lipicance i da nije bilo obrađeno na vrijeme zbog pogrešaka agencije za uzgoj,tako da možemo očekivati lovu,a to što su oni međusobno pogriješili nikome ništa
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
Sjelo preraspodijeljeno 47kn ha. Za rundu bude :ppozdrav:
Kako kod koga pa ti si dobro prošao/la...kod mene 13 po ha nemam ni za rundu🙈🙈 ovo nemožeš uhvatit ni za glavu ni za rep...jadna im majka što ih rodila😁😁😁
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh