• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Mogli su neisplatiti crvenu dok se ne ustanovi stanje,a zelene isplatiti..
A tko kaže da su sve zelene u stvarnosti zelene..i tu bi se dalo raspravljati.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,039
Pa trebalo je još doći za mlade. Barem je tako pisalo. Ali ništa za sada
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ja sam se jedne livade koju više ne koristim odrekao 14.11, popunili u agenciji, ali još mi stoji parcela u crvenom.
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Ja sam se jedne livade koju više ne koristim odrekao 14.11, popunili u agenciji, ali još mi stoji parcela u crvenom.
I mi 14.11 ali je 17.11 ujutro bila maknuta ...ali ništa još od plaćanja
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
@komer sve bi oni mogli,ali neće ..i mi se možemo frigat s tim.
Da,još treba biti za mlade, al ponedjeljak je i još nije ni 12 sati. Još piju kavu.
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
21
Danas sam zvao agenciju zbog crvene parcele. Ovaj tjedan će to rješavati i krenuti sa isplatama za osnovno i preraspodijelnog. Zeleno plaćanje više nema. Tako da meni ove godine u avans dolazi samo dvije uplate osnovno i preraspodijelno... Užas...
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Pitam danas di je lova za akontaciju kaže mi u agenciji imate li parcelu u crvenom. Kažem imam jednu koja je u međuvremenu ponovo izorana jer su svinje napravile dar mar i nema se što brati. Kaže nema isplate dok kontrola ponovo ne bude da je to sve po PS-u. Reko a šta s parcelama koje su u zelenom? Odgovora je da nema isplate dok se ne provede kontrola. A to može biti za 6 mjeseci. Sustavno uništavanje sela. Nema dalje.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Iskreno meni se čini da će poticaji pasti na minimum jer eto moramo jesti hranu sa 0% c02 i krave iz epruvete. Isto tako i kukuruz koji ima gene dinsaurusa i mutiran je 101X. Sve je to jedna agenda da se uništi sve što valja i da na kraju svi budemo šugavi i bolesni od njihove umjetne hrane.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
631
Zato imamo eko sheme. (Sarkazam)
I poticaje na buše da čuvaju gene.
Sami se hranimo i biramo što budemo stavili u sebe, nismo djeca.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Za sada da. Dokle, živi bili i vidjeli...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Danas sam zvao agenciju zbog crvene parcele. Ovaj tjedan će to rješavati i krenuti sa isplatama za osnovno i preraspodijelnog. Zeleno plaćanje više nema. Tako da meni ove godine u avans dolazi samo dvije uplate osnovno i preraspodijelno... Užas...
Jesi li se odrekao placanja za tu crvenu parcelu do 15.11. Ili si je ostavio?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh