• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
@biljana.stojisavljevic72@ isto kak ne znamo,jel to sve kaj se tiče osnovnog i preraspodjeljenog,jer nedostaje 🤷, nama kaj smo u prvoj rundi dobili...
Neki vele da bude još, netko da je taj dio prebačen u bioraznolikost...ili nekud. Eko šeme? 🤷
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
21
Ovako. Pošto sam imao jednu crvenu koje se nisam odrekao. Jučer sam zvao financije na broj 01 6002 755 . Rekla mi da su zaprimili odobrenu isplatu i rekla u cent koliko će danas biti uplaćeno. ( Do sada nisam dobio ništa od avansa ) Danas mi bila uplata točno koliko mi jučer rekla da trebam dobiti za Osnovno. Kada će preraspodijelno ? Još nisu zaprimili odobrenje za mene.
 

dalmatinac0210

Novi član
Tu od
29 Stu 2023
Poruka
11
Ovako. Pošto sam imao jednu crvenu koje se nisam odrekao. Jučer sam zvao financije na broj 01 6002 755 . Rekla mi da su zaprimili odobrenu isplatu i rekla u cent koliko će danas biti uplaćeno. ( Do sada nisam dobio ništa od avansa ) Danas mi bila uplata točno koliko mi jučer rekla da trebam dobiti za Osnovno. Kada će preraspodijelno ? Još nisu zaprimili odobrenje za mene.
Jesi li morao slikati putem GTFa?
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Također i meni jučer sjelo osnovno, a još uvijek imam dvije žute i jednu plavu parcelu. Ali mislim da su nam smanjili poricaje, jer nam nisu sve parcele zelene boje, ali i opcenito poricaji su manji neg lani. Užas....
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Meni je jučer bila kontrola za stoku i za zemlju, s time da mi je već bila ove godine krajem 3 mjeseca ali samo za zemlju i eto sad opet došla ali za oboje... Da li se nekome od Vas dogodilo da Vam ti iz kontrole nisu dolazili na kućnu adresu nego su npr. rekli dođite u najbliže mjesto u neki kafić i tu odrade kontrolu? Znači samo papire pregledaju i to je to, jer kao ne smije ići na gospodarstvo jer je kao područje gdje se nalazim pod afričkom svinjskom kugom a koliko mi znamo da kod nas nitko u općini nije imao zaraze kugom, tako da baš svašta, ali i bolje tako nego da mi muče stoku! Nadam se i da će sada uplatiti ostatak jer dosad su samo jednu uplatu uplatili i to nešto malo.
 
Posljednje uređivanje:

vigor

Novi član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
29
Također i meni jučer sjelo osnovno, a još uvijek imam dvije žute i jednu plavu parcelu. Ali mislim da su nam smanjili poricaje, jer nam nisu sve parcele zelene boje, ali i opcenito poricaji su manji neg lani. Užas....
Nisu smanjeni radi toga, već je drugo programsko razdoblje i drugi iznosi. Vjerojatno su vam plave i žute ekspertnom provjerom utvrđene kao prihvatljive, pa stoga isplata, na monitoringu to nije vidljivo
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
Sjelo preraspodjeljeno. Jel treba jos sta? Bilo kak bilo cini mi se dosta manje nego lane. Al dobro.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh