• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
Meni također sjelo nekih 35 posto, kakva je to sad zajebancija ?

umanjeno jeste to su kao neki 12% troskovi (od ukupnog poticaja za zemlju) neznam cega ali ce navodno biti i to uplaceno tako mi receno u ministarstvu....apsolutno nema nikakve logike nasi troskovi a bice nam placeno i to hehehe
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
umanjeno jeste to su kao neki 12% troskovi (od ukupnog poticaja za zemlju) neznam cega ali ce navodno biti i to uplaceno tako mi receno u ministarstvu....apsolutno nema nikakve logike nasi troskovi a bice nam placeno i to hehehe

Kada će to biti isplaćeno i nije 12 nego 25-30 posto manje?
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas sijelo na zaštičeni račun za zemlju ali umanjeno za 25% od zadnje uplate za istu stavku,jedan dio što mi tereti ovrha na žiroračunu su si namirili od uplate za mljeko od Dukata prije tjedan dana,a od ove uplate nisu ništa dirali sa zaštičenog računa
 

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
Danas sam zval u agenciju za plačanja da provjerim šta je sjelo. Sjelo je nekih 80% drugog dijela za oranice, voćnjake i vinograde. Za pašnjake i livade nisu isplačivali još niti prvi dio.Za dojilje još ništa od drugog dijela
a za mliječne krave također još nema isplate za prvi dio, za mlijeko do daljnjega ništa.Najvjerojatnije nema isplate za mlijeko dok se ne izvrši uplata poticaja za 2011. do kraja.Davat će nam malo po malo da ne potrošimo prebrzo novce. Kad bismo sad dobili sve isplačeno, novce bi potrošili i uskoro bismo prosvjedovali na cesti za još novaca a tako stalno nešto čekamo
neku sitnu uplatu da nam produži život.Vjerujte mi nečemo dugo.Života i napredka na selu više za nas bedake koji volontiramo na našim farmama nema.Izgleda da nam je bolje prodati sve strancu i raditi za njega jer čemo tako barem nešto zaraditi i imati koju kunu za sebe i obitelj. Volio bih vidjeti naše lopove(novi stari naziv za političare) kako crnče po cijeli dan na ovoj vručini za ništa, barem na jedan dan.Moderni imperijalizam nas polako preuzima.Biti če revolucije siguran sam:axe:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Nadajmo se da će bez krvi doći do nekog novog pravednijeg društvenog uređenja, kapitalizam je očito potrošen kao i komunizam.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ako bude revolucije valda ćemo ovaj put znat što treba prvo čistit.:supz::axe:
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
Kada će to biti isplaćeno i nije 12 nego 25-30 posto manje?

da 25% od ove uplate a na prvoj ti nisu umanjili i kad zbrojis sve ukupan poticaj prvi i drugi dio izadje oko 12% manje a sto se tice te umanjenosti receno je ubrzo nebi trebalo dugo da se ceka
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
da 25% od ove uplate a na prvoj ti nisu umanjili i kad zbrojis sve ukupan poticaj prvi i drugi dio izadje oko 12% manje a sto se tice te umanjenosti receno je ubrzo nebi trebalo dugo da se ceka

Ubrzo je njima i za 3 mjeseca, meni treba sada.
 
M

MOCO

Guest
da 25% od ove uplate a na prvoj ti nisu umanjili i kad zbrojis sve ukupan poticaj prvi i drugi dio izadje oko 12% manje a sto se tice te umanjenosti receno je ubrzo nebi trebalo dugo da se ceka

kome nisu umanjili na prvoj isplati!?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
kome nisu umanjili na prvoj isplati!?

Meni nisu umanjili na prvoj a na drugoj me oderali. Ali nije to 25% moj šogor dobio 45% manje a nema nigdje nikakav dug ili bilo šta slično tomu.
 

Moslavac

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
32
Mi nismo dobili ni prvi dio i pitali u poreznoj a oni kažu da nema za sada još nikakve obustave za nikoga i ako bude da će obavijestiti. Pa kome onda OVI muljaju? Ja mislim da nemaju love pa daju na kapaljku
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
ma muljaju i lažu a ni zakon nepoštuju , a najgore ovi naši predstavnici pa i komora šute ni riječi od njih , tko je koga podmitio , rade budale od nas , umanjili poticaje i isplatili prvi dio pa posvađali seljake te sada umanjili opet za ovo što su isplatili pa do kada ljudi moji , ni za gorivo nemam a što me njviše boli glasao sam za ove muljatore i da se zna nikad više , budu prošli kao i HSS:madmana:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ljudi el šta kaplje na račun ili se opet bude provukao tjedan ,ako ovako nastave do Božića budu isplatili
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Kuka i motika po glavi stanovnika- zastupnika je rješenje:axe:
Hrpa govana, najkorisniji su za nađubrit zemlju, al tako nam i treba kad smo najgluplji narod: kad nas je.bu, mi pitamo jel da se bolje namjestimo da gospodi bude udobnije il da pozovem koga od svojih da vam popuši?- to smo mi Hrvati-popuši pa plati,
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh