• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
295
A mozeš dobit na isto pitanje od različitih ljudi različite odgovore, zato je dobro da si zapišeš sa kim si razgovarao
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,840
Moraš dobiti na telefon nekoga s kim se to sve može objasniti i istražiti , ne vrijedi slati mailove. I na telefon se teško javljaju ali treba biti uporan
Ma treba osobno otići tamo, ništa od zvanja i dopisivanja.
 

Andrija_VU

Novi član
Tu od
16 Srp 2020
Poruka
1
Pozdrav,
Novi sam u ovome..tj nisam novi ali nikada nisam isao na poticaj jer nisam imao zemlje toliko...mene zanima posto sam mladi poljoprivrednik koliko dobijam poticaja po hektru ? Znaci ne idem nista na ekoloski na ovo na ono...posijem zito, kukuruz normalno prskam i sve ...pa me zanima koliko dobijam po hektru ?
Pozdrav 😊
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Iznos prava koji dobiješ je oko 150e/ha.(nacionalna rezerva).
Osnovno plaćanje ti je 150e x 0.8 po ha=120e
Zeleno plaćanje ti je 150e x 0.7 po ha= 105e
Preraspodijeljeno plaćanje je 400kn/ha(za prvih 20ha)
Mladi su 400kn/ha
To je ugrubo..
Sad dal imaš proteinske usjeve,kakve životinje itd onda imaš dodatna plaćanja...
 

lojza

Član
Tu od
12 Ruj 2009
Poruka
69
Ma treba osobno otići tamo, ništa od zvanja i dopisivanja.
Kad sam bio u poslovnici APPRRR-a u Vukovaru, rekli su mi da to ne rješavaju oni nego Zagreb. I još su mi rekli kako na telefon nisu obavezni odgovoriti ali na email jesu obavezni odgovoriti. Zato sam forsirao emailove! U međuvremenu su mi ipak odgovorili i rekli da bude sve u redu, da ću dobit lovu, samo nek se još malo strpim. Eto, hvala im na odgovoru, makar je malo potrajalo...
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Pozdrav dobila sam poruku u agronetu:
Kako biste ostvarili plaćanja na površinama pod trajnim travnjacima (livade, pašnjaci i krški pašnjaci), potrebno je održavati površine napasivanjem ili košnjom.

Da li je to obavijest koja ide svima ili nesto nije pokoseno?
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Je ono striptizeta samo muška pa nam je pokazala onu stvar.

A i gotovo je za ovu godinu. Ja već planiram što i kako sijati u jesen, i repro materijal i ostalo..
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Nije mi jasno kakve uplate očekujete,poticaj ide u 10,11 mjesecu,drugom i 4,5 mjesec idu poravnanja. Eventualno u 6 neki zaostaci a kakve bi sad uplate stvarno neznam.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh