• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Life

Novi član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
19
Usput, Ministarstvo poljoprivrede je jučer objavilo članak :

Isplata i završno poravnanje potpore primarnim poljoprivrednim proizvođačima u sektoru biljne proizvodnje i sektoru stočarstva u 2020. godini​

Što je to? Ovo nema veze s predujmom?
 

Life

Novi član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
19
Meni je isplaćeno osnovno, klima i okoliš. To je sve, za sad. Ne znam bude li još toga u ovoj turi? 🤔
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Možda pitanje ne pripada ovdje ali dali Vi plaćate članarinu Poljoprivrednoj komori i dali je ona obavezna. Dobio sam jučer mail da moram platiti 72kn za 2020god. Znam da moj stari dok je imao opg na sebi nije plaćao.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Meni danas sve sjelo, a kaj se tiče poticaja bezveze razglabat o nečemu na što ne možemo utjecat. Ja bi posadio dva hektara eko oraha, ali početna ulaganja su tako velika da si to ne mogu priuštiti. Sijem kukuruzu i ulaganja po hektaru su neusporedivo niža, imao sam i ugar i travu, koga briga, koristi što je po zakonu, a nekad kukuruz ne uspije, hoćemo tome uzet poticaj za tu godinu.
 
Posljednje uređivanje:

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Meni danas sve sjelo, a kaj se tiče poticaja bezveze razglabat o nečemu na što ne možemo utjecat. Ja bi posadio dva hektara eko oraha, ali početna ulaganja su tako velika da si to ne mogu priuštiti. Sijem kukuruzu i ulaganja po hektaru su neusporedivo niža, imao sam i ugar i travu, koga briga, koristi što je po zakonu, a nekad kukuruz ne uspije, hoćemo tome uzet poticaj za tu godinu.
I sad ti to nekome objasni.... Jednostavno treba ukinut poticaje svima, pa da vidimo ko će bit ljut na koga
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Hrva, nikoga nemoj oslovljavati budalom.
Idući put idu bodovi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh