• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
632
A koliko se bude dobilo po ha??
analize se kreću od 250 pa na više po uzorku +pdv,za zemljište. A gnoj je mislim 450+pdv, ovisi što sve hoćeš ispitati. Mislim da su rekli da je 90M kn predviđeno za tu mjeru,ovisno o tome koliko bude prijavljeno. Ali sve mi se to čini da je to napravljeno za one s velikim površinama jer mi s manjim parcela moramo za svaku parcelu plaćati analizu onda dolazimo do upitnosti same mjere. Ok, dobiješ uvid u to kakvo ti je zemljište ali moraš voditi i evidenciju i s time ulaziš u uži krug sretnika koji budu izvučeni u kontroli.
i da, treba odslušati nekoliko sati predavanja.
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
61
Nista. Niti u agronetu mi razlika nije odobrena.A danas je zadnji rok
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

TATJANA92

Novi član
Tu od
14 Svi 2021
Poruka
9
Meni isto fali na koji broj ili e-mail se žaliti?
Meni nije uplaceno za mlade. Zvala agenciju u ZG danas, kazu danas je krajnji rok za odluke, a da se uplati nadam do petka, da nema zasto da bude problem. Pa sad, vidicemo i to.
 

TATJANA92

Novi član
Tu od
14 Svi 2021
Poruka
9
Ne. Ali tek danas mi u agronetu stoji odluka da je odobrena potpora za mlade.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Jel zna tko ima li još kakvih zaostatka ili je gotovo sve za 2020.
Kod nas postoji razlika u izracunu na agronetu i ono sto su isplatili, tako da bi nam po tome trebali isplatiti, ali sve mi se nekako cini da nebude nista od toga.....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh