• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Zami

Novi član
Tu od
11 Svi 2021
Poruka
12
Nemam duga ni lipe. U tome i je stvar.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jojo

Član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
32
Na agronetu objavljene odluke za isplatu za 2021. Dali nekom isto mali iznosi. Jel to ono kaj je isplaćeno u 2021 trenutno ili ukupan info izračun.




Je sad vidim, nije odluka, privremeni izračun.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
187
Do sad je isplaceno vise sredstava nego u istom razdoblju prošle godinu a vjerojatno ce se nastavit isplata od 15 veljace
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Vidim u kategoriji mladi poljoprivrednici 0.0 kn. Jel islo
Za mlade poljoprivrednike je meni isplaćeno oko 70posto od odobrenog iznosa jos u avans/isplati u 11mis.
 

mika 1963

Novi član
Tu od
6 Sij 2022
Poruka
6
Pozdrav sima, novi sma ovdje pa se baš i nesnalazim najbolje...

Da se prijavim na forum, ponukala me jedna "bizarna" situacija...imam jedno pitanje za članove foruma, možda netko ima sličnih problema pa mi može pomoći sa svojim iskustvom...

Mislim da je pitanje baš za ovu temu...ako nije neka mi članovi oproste...neiskustvo...
tijekom veljače 2021. podnio sam zahtijev za Mjeru 6. Potpora proizvođačima krumpira zbog otežanih uvjeta uzrokovanih pandemijom, uvjet je bio da sam u periodu 01.09.2020-31.012.2020. stavio na tržište najmanje 40t/2ha....sve je na vrijeme poslano, isporučio sam 112t krumpira..računi za sve, plačen PDV....da bi krajem lipnja dobio obavijest da neudovoljavam uvjetima natječaja...zovem agenciju "na desetke brojeva telefona" i uspijem dobit gospodina koji mi otprilike kaže " pričekajte malo...bla, bla ...aha našli smo vaš spis , aha da krivo je kolegica zbrojila vaše račune..najbolje pošaljite žalbu" ..naravno da sam uložio žalbu , prošlo je gotovo 6 mjeseci..niko ništa..ponovo zove hrpu brojeva i kažu mi da je baš tih dana sve proslijeđeno u Ministarstvo poljoprivrede...početkom prosinca opet zovem hrpu brojeva i uspijem dobiti obrazloženje da je rok za "odgovor" 60 dana....jel mi netko može iz osobnog iskustva odgovorit, jel to uobičajena praksa, jesam li ja iznimka...šta uopće rade ti ljudi koji sjede u raznim agencijama?
Još jednom pozdrav svima, isprika na ovako dugom pitanju i hvala na bilo kakvom odgovoru..
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
187
Do sad je isplaceno vise sredstava nego u istom razdoblju prošle godinu a vjerojatno ce se nastavit isplata od 15 veljace do tad

Ako piše za mlade 0 kuna onda nemate pravo na to a zatražili ste, za mlade je prvi dio isplacen
 

IMTjd

Novi član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
12
Ako piše za mlade 0 kuna onda nemate pravo na to a zatražili ste, za mlade je prvi dio isplacen
Da li možete malo pojasniti oko te uplate za mlade poljoprivrednike naime i mi smo se prijavili za tu mjeru čak smo završili i potrebni tečaj u 12 mjesecu radi plaćanja za mlade poljoprivrednike. A sad nam u agronetu piše mladi poljoprivrednici 0.0 kn
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Mislim sta se tice mladih poljoprivrednika (isplate),,da svaki mladi poljoprivrednik dobije prvu godinu tj.isplatu u 1 ratu isplate sta znaci u Veljaci,,,,tako je samnom bilo i par drugih poljoprivrednika je tako isto isplaćeno bilo prvih godina za mlade😌
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IMTjd

Novi član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
12
Mnogo hvala

A što je sa covid potporama ja sam tražio za ovce, koze, krave čak sam imao i viška grla nego što su tražili pa još ništa nisam dobio, a čujem da su neke kolege dobile
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
A što je sa covid potporama ja sam tražio za ovce, koze, krave
A ja pročitao “covid potvrde za ovce, koze, krave”… Reko kaj sad trebaju i covid potvrde za krave… :hahah:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Mnogo hvala

A što je sa covid potporama ja sam tražio za ovce, koze, krave čak sam imao i viška grla nego što su tražili pa još ništa nisam dobio, a čujem da su neke kolege dobile
Do neki dan su bile isplaćene 3 mjere,,,mislim da je jucer bilo za ovce,,,krava/tele,,,koze a ostalo nezzzz
 

srećka

Član
Tu od
24 Velj 2019
Poruka
78
Pozdrav ,poslali smo zahtjev za covid dodatak za ovčarstvo.Neki poznati su dobili sredstva mi još nismo?Ima li netko da isto još nije dobio??
Lp.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh