• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Sta nikome nije sjelo za duhan i krmace?jel vam vidljiv na agronetu izracun

pa vidiš gore da sam napiso da sjelo,a zadovoljan........pa naravno da nisam,odma se oni namirili......ma šalim se ......dug je dug,i treba ga platit,al me ždere što znam hrpu njih što nisu godinama plačali,prepisivali opg,izlazili iz sustava i sad im se briše,a mi koji smo plačali ili su si sami uzimali,mi smo budale......:(devil):a izračun ....e to ni bog ne kuži,malo viša matematika......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ja sam danas vidio jednog duhanca iz susjednog sela,dobro se opario,išao čovjek iz jebačkog šopinga ,još ako i auto promijeni ovih dana,tu je para.Ako ovako nastavi kako je najavljeno onda polako dolazimo svi na red,samo da nam je večini jasno što je što ,tu smo malo pogubljeni
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
Ja sam danas vidio jednog duhanca iz susjednog sela,dobro se opario,išao čovjek iz jebačkog šopinga ,još ako i auto promijeni ovih dana,tu je para.Ako ovako nastavi kako je najavljeno onda polako dolazimo svi na red,samo da nam je večini jasno što je što ,tu smo malo pogubljeni

Podijelis osnovno i zeleno na nekih 1 050 000 ha ugrubo i dobijes ugrubo koliko novaca po ha sljeduje
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Sjelo za krmače..lova do neba.
Nažalost nemsm krmace

S7 edge koristeći Tapatalk
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ja sam danas vidio jednog duhanca iz susjednog sela,dobro se opario,išao čovjek iz jebačkog šopinga ,još ako i auto promijeni ovih dana,tu je para.Ako ovako nastavi kako je najavljeno onda polako dolazimo svi na red,samo da nam je večini jasno što je što ,tu smo malo pogubljeni

eto,primeš se duhana,i kad se opariš,samo šopingiraš i mjenjaš aute.......vrlo jednostavno.......:(rofl):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ja ako počnem saditi duhan,mogu samo mijenjati zatvor,dali me buš posjetio u zatvoru:(rofl)::(rofl)::(rofl)::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

ivankaland

Novi član
Tu od
30 Kol 2016
Poruka
6
Molim Vas
ima li tko kakva saznanja o izračunu na agronetu, kod nas nema ništa.

Ma mislim rekli su "informativni izračun" gdje na agronetu, ja ne vidim ništa.

Ako može netko da pojasni, hvala.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Zato jer preraspodjeljena idu samo do 20ha , znači 97kn po ha.

A ako netko ima 50-100ha , djeli cjeli iznos sa brojem hektara pa dobijem puno manji iznos.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh