• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

denisvalesic

Član
Tu od
24 Svi 2016
Poruka
122
decki može jedno pitanje. imam nasad lijeske i ove godine sam pisao i mjeru 10. (ekoloska gnojidba).vidim da s ovom uplatom nije ništa sjelo na racun. da li se to isplaciva naknadno?
 

trudbenik

Novi član
Tu od
11 Pro 2015
Poruka
1
Otac ima OPG, ja se malo angazirao, da dobije poticaj za kupnju novog traktora... Na kraju balade i bezbroj obilazenja ureda, trazeni su racuni(kupnja, prodaja), premda OPG koji ne prelazi odredjeni iznos, ne treba izdavati racune niti voditi knjigovodstvo... Molim cijenjena misljenja, komentare..... ja sam potpuno u drugoj bransi, tako da se puno ne razumijem

malo mi je to sve cudno....
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Ne malo nego je jako ćudno..kako si se ti "angažirao", ako je mali poljoprivrednik trebao se prijaviti na mjeru 6.3.1
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Hoćeš reći da su tražili evidenciju o prodaji proizvoda? To moraš imati ,a knjigovostvo ne moraš voditi do neke cifre od 10 000eura mislim, ali evidenciju moraš voditi.
 

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
81
kolege, ima netko da još nije dobio ni lipe? ja nisam imao kontrolu sve uredno prijavio, međutim još ništa nije sjelo
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Ima nas ne brini. Zvao sam agenciju nisu još obradili oko 7000 zahtjeva,kažu idu pare do kraja mjeseca. Živi bili pa vidjeli!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
U kontroli sam, a danas mi je tek prikazana konvergencija u agronetu..
Jel vama kojima je isplaćen poticaj prošli tjedan bila prikazana kovergencija il nije ?
 

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
U kontroli sam, a danas mi je tek prikazana konvergencija u agronetu..
Jel vama kojima je isplaćen poticaj prošli tjedan bila prikazana kovergencija il nije ?
I nama danas prikazano također u kontroli
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
U kontroli sam, a danas mi je tek prikazana konvergencija u agronetu..
Jel vama kojima je isplaćen poticaj prošli tjedan bila prikazana kovergencija il nije ?
I nama danas prikazano također u kontroli

Kako znate da ste u kontroli? Dobijete to pismeno ili? Nikad još nisam bio u kontroli pa me zanima. Hvala unaprijed na info.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Pa kod mene je bio čovjek iz agencije večer prije me je nazvao i pitao me jel mogu bit s njim, ako ne kažee ide sam obići sve ar kod parcele i pogledati gdi je blago, al ja sam bio kući, dočekao ga pokazao dokumentaciju, pokazao blago, i išao s njim na parcele, on je sve poslikao, napravio zapisnik, ja potpisao, i zdravo, nakon cca 1,5 misec mi je došlo riješenje o kontroli, u kojem piše da mi se ovu godinu u prijavi na uvažava jedna livada jer nije bila pokošena, al nije neka površina, i to je to.
 

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
Pa kod mene je bio čovjek iz agencije večer prije me je nazvao i pitao me jel mogu bit s njim, ako ne kažee ide sam obići sve ar kod parcele i pogledati gdi je blago, al ja sam bio kući, dočekao ga pokazao dokumentaciju, pokazao blago, i išao s njim na parcele, on je sve poslikao, napravio zapisnik, ja potpisao, i zdravo, nakon cca 1,5 misec mi je došlo riješenje o kontroli, u kojem piše da mi se ovu godinu u prijavi na uvažava jedna livada jer nije bila pokošena, al nije neka površina, i to je to.
Kad su vama bili u kontroli i jeste dobili avans?
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Kolege poljoprivrednici,

Da Vas pitam ima li netko informaciju o poticaju za kupnju ovaca?
Čuo sam u Ludbregu da je poticaj 500 kn po ovci ali na internetu ne pronalazim ništa o tome.

Hvala za info,

lp,
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh