• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
43
Jasno, samo me zanimalo jel 152 EUR za 1 h ili vise ili manje od hektra naravno prema kvoti
 

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
5
152 za jedan hektar. Minimalno prema Pravilniku. A i bilo je i za očekivat da ce biti minimalac. Jadno.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
136
Plenkić je zaboravio na svoje poljoprivrednike, jbg nema novca za kampanju i poticaj, s tim kad gledaš da je onih 100% isplaćenih sredstava osnovnog i prerasp. i ostalih potpora otišlo samo podobnima. E moj narodne, sutra glasajte za ove što su spremni za nove izazove. 🤣🤣
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
626
Dok nama cveta cveće, oni pišu Lepu Brenu za 4 osobe na preduzeće.
Ništa danas nije sjelo, ima da do jutra vježbam zaokruživanje.
I "lijevi" i "desni" su iz istog zmijskog legla medijski upakirano u dvije opcije. Samo treba otvoriti oči i ne dozvoliti da vas utjeraju u tor na šišanje.
I ovi se kunu u poticanje PROIZVODNJE, a PVP se isplaćuje zadnje. Zašto??
 

Toma.s

Član
Tu od
22 Svi 2019
Poruka
30
Moje slobodno viđenje.Nismo svi u istoj situaciji i svi smo različiti.Uvažavm svačije razmišljanje

Bilo je i punoooo gorije
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
626
Ali to ne znači da ne može biti bolje, POŠTENIJE i TRANSPARENTNIJE. U nekim demokratskim, da ne kažem nama zapadnim zemljama točno se zna kada što ide u isplatu i do kada se vrše kontrole. Očito smo mi amnezirani (da ne kažem i sterilizirani) te uplašeni nekih promjena pa makar one bile moguće bolje i prihvatili i bili zadovoljni mrvicama i zakonima i propisima koje nam diktiraju. Bravo hrvatski narode
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,107
I onda me pitaju za kaj tak puno pijem? Da sem normalni već bi zdavnja ponorel. Nigdar mi ne bumo došli k pameti. Treba nam barem još milijun mladih otići iz Hrvatske kaj bumo ostali v njoj samo mi starci i vladajući. Ne bum ih imenoval jer je na snazi predizborna šutnja.
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Jakovina bi ti dao kuvac a Linić je poljoprivrednike nazvao u ono vrijeme "parazitima hrvatskog društva".Nikad bolju vladu nismo imali i red u poticajima
Neznam tko je kome šta dao ali meni niti jedni niti drugi nisu dali a nikada nisam bio član niti jednih niti drugih !
Kažeš nikad bolja vlada a niti red !
Da li je red da se nakon skoro godinu od zahtjeva za potpore provode kontrole za usjeve koji su skinuti s polja,pa šta radi taj red a ima ih kao Rusa i u zakonu stoji da taj red može i smije obaviti kontrolu samo u tekućoj godini podnešenog zahtjeva ali ovce se može šišati kad se stigne.
Tebi je dobro ? Pa možda si dobio sve za što si podneo zahtjev u 100% iznosa,možda si morao nešto i donirati tko zna
Kažeš teško onima koji se oslanjaju na potpore !
Radiš li ti zahtjev za potporu,smatram da radiš jer pratiš ovu temu na forumu,možda i taj tebi nebitni iznos koji dobiješ doniraš siromašnima ili dječjim domovima,to je iskreno plemenito djelo i takvima skidam kapu !
A potpore su naše pravo i naš novac koji mi i svi drugi građani uplaćujemo u proračun !
Srdačan pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh